Wpis z mikrobloga

Nie trzeba było przestępować progu tego nawiedzonego domu. Kusiła nas wizja łatwego łupu. Ot, wchodzisz, zabierasz złoto dawno zmarłego barona Miriama Nashora i wychodzisz. Łatwa robótka. Nasza szajka miała już takich tuziny i z każdej przynosiliśmy ciekawe znaleziska. Tym razem jednak... szczęście się od nas odwróciło. Stary baron wcale nie sczezł. Trwał w katakumbach swojej posiadłości i śnił o lepszych czasach. Gdy przemierzaliśmy podziemia jego pałacyku, pech chciał, że zakończył swoją transformację w lisza i wybudził się. Jego dom był jego ciałem i nim się zorientowaliśmy, ściany i sufit zaczęły poruszać się i znikać w ciemnej mgle. Została tylko podłoga i wielka czaszka majacząca w górze. Czuliśmy się jak małe kukiełki. Drewniane figurki na kwadracikach o bokach po 10 centymetrów. Kafelki pod nogami podzieliły się na osiem części i zaczęły wirować, łączyć się losowo. Zakrzywiały przestrzeń, rekonstruowały się ciągle. Modularna plansza zabaw starego nieumarłego. Szesnaście pól na każdym kafelku. Elfka spadła pierwsza. Potem krasnolud i mag. Gdy zostałem tylko ja, lisz zaśmiał się, a posiadłość wypluła mnie na zewnątrz. Od tej pory nie mogę patrzeć na kwadratową posadzkę. Będę żyć w lesie po kres swych dni.

Prezentujemy Wam nasze drewniane plansze modularne! Dostępne w dwóch wariantach - hex lub kwadrat, idealnie nadają się do bitewniaków i rpgów, a poza funkcjonalnością, są też estetycznym i wygodnym dodatkiem! ^^ Wspaniałe właściwości tego produktu stawiają go w roli doskonałego towarzysza w grach typu RPG, gdzie możliwość łatwego łączenia kafelków umożliwia dynamiczną rekonstrukcję planszy.

Drewniana Plansza Modularna Hex -> https://rgfk.pl/drewniana-plansza-modularna-hex-75-cm-zestaw-8-sztuk/49248.html
Drewniana Plansza Modularna Kwadrat -> https://rgfk.pl/drewniana-plansza-modularna-kwadratowa-10x10-cm-zestaw-8-sztuk/49247.html

#rgfk #gry #rpg #gryrpg #gryfabularne #gryplanszowe #grybezpradu #dnd #dungeonsanddragons #warhammer #planszowki #cthulhu #grybitewne
RGFKPL - Nie trzeba było przestępować progu tego nawiedzonego domu. Kusiła nas wizja ...

źródło: PLANSZE MODULARNE

Pobierz