Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie: To dokładnie tak jak ja mam z dawaniem na KK. Nie daje dobrowolnie, ale za daje pod przymusem w podatkach.
Jaka jest różnica?
Bilans WOŚP - tysiące sztuk sprzętu kupionych przez orkiestrę, setki tysięcy dzieci które zostały uratowane i wróciły do zdrowia.
Bilans działalności KK - tysiące dzieci skrzywdzonych przez księży. Miliony PLN zmarnowane na działalność w PL albo wytransferowane do Watykanu.
@ChempyTuj No patrz. To jak Krk. Przytułki, jadłodajnie, sierocińce, Caritas. Tez jestem przeciwko marnowaniu pieniędzy z budżetu na Krk. Organizacja WOŚP będzie się opłacała tylko wtedy gdy to co zebrali przekroczy wydatki budżetów poszczególnych jednostek na organizacje finałów WOŚP
Organizacja WOŚP będzie się opłacała tylko wtedy gdy to co zebrali przekroczy wydatki budżetów poszczególnych jednostek na organizacje finałów WOŚP


@Zjadlem_Babcie: Nie do końca tak jest. Nawet jeśli jakieś jednostki WOŚP są na minus to muszą są istotne. Chodzi o to że akcja jest ogólnopolska i z tego powodu robi się bardzo głośna. Nawet jak ktoś nie wrzuci w danej miejscowości do puszki to może wpłaci na konto więc ciężko powiedzieć
@Zjadlem_Babcie: to troche tak jak byś chciał obciążać kluby piłkarskie za to ze policja zwiększa swoją obecność w okolicach stadionów w związku z meczem, partie polityczne bo policja ochrania wiece które są organizowane w trakcie kampanii, czy wspomniany KK że służby współpracują z nimi podczas przemarszów grup pielgrzymów podczas corocznych pielgrzymek do Częstochowy. Niestety to ich praca.
@Zjadlem_Babcie owsiak uchodzi za dobroczyńcę. Organizuje swoją cześć na która wydaje pieniądze, samorząd organizuje swoją cześć. Jeżeli państwo więcej do tego dopłaca niż owsiak zbiera- należy zrezygnować ze wsparcia. Mecz to nie jest wydarzenie charytatywne