Wpis z mikrobloga

Ale Bashar al Kosiniak-Kamysz zaimponował. Po przedstawieniu zespołu ds #!$%@? podkomisji smoleńskiej nakazał opuszczenie sali przez wojskowych gdy doszło do zadawania pytań typowo politycznuych. Nie do pomyślenia podczas gdy Błaszczak był MON i na tle czołgów i żołnierzy ględził o złym Tusku i Brukseli..

#wojsko #polityka #neuropa
kasza332 - Ale Bashar al Kosiniak-Kamysz zaimponował. Po przedstawieniu zespołu ds #!...

źródło: obraz_2024-01-19_092601242

Pobierz
  • 25
Przykład upolitycznienia: ostatnie bilbordy przy wyborach.


@Bordomir: No wyjaśnij dokładnie o co chodzi, bo rzucasz tylko hasło.

Nie zakładam, tylko wiem.


Hmmm...

Wszystkie profile WP o tym piszą. Wojsko to nie miejsce na politykę.


Z drugim zdaniem się zgodzę, tyle że nie bardzo widzę powiązania akcji charytatywnej z polityką.
@mroznykasztan: nie wiem gdzie byłeś, ale przed wyborami parlamentarnymi WOŚP oplakatował połowę Polski bilbordami pt. WYGRAMY, serduszkiem a la KO i malusieńkim zalewającym się z tłem napisem z sepsą.
@mroznykasztan: nie wiem gdzie byłeś, ale przed wyborami parlamentarnymi WOŚP oplakatował połowę Polski bilbordami pt. WYGRAMY, serduszkiem a la KO i malusieńkim zalewającym się z tłem napisem z sepsą.


@Bordomir: to chyba dobrze, że promują walkę z sepsą? a to, czego próbujesz się doszukać, na szczęście jest tylko w twojej głowie