Wpis z mikrobloga

Szeliga, dobrze wiemy że przeglądasz wykop i to przeczytasz. Możesz powielać swoją opinię że wszystko było już wiele razy wyjaśnione w tym temacie, że się kochacie, "że z Panem trenerem nie ma kontaktu", ale to co #!$%@?łeś z tą całą Anią a głównie trenerowi jest po prostu słabe. Gadałem ze znajomymi którzy też jak ja śledzą freakfighty i próbując odzwierciedlić tą sytuację w naszym życiu typu: "Ja biorę Twoją laskę i ją rucham jak Tobie się coś stanie" każdy uznał że to #!$%@? w uj.

Mów sobie o tym co chcesz, wmawiaj ludziom że wiele osób Cię popiera. Pamiętaj tylko, a jestem wręcz przekonany że zdecydowana większość i to także w świecie freakfightów uważa całą tą akcje z Anią za srogo #!$%@?ą :)

Tym co zrobiłeś, dałeś każdemu swojemu przeciwnikowi (obyś miał ich jak najmniej bo osobiście uważam że nudny się już zrobiłeś, a we freakach nie chodzi o walki w oktagonie, na konfach i F2F nie dajesz nic) na konferencjach freakfightowych darmowego asa w rękawie żeby Cię punktować i podpalać.

Natan wykorzystał to wczoraj perfekcyjnie i chwała mu za to i każdemu kto będzie to wykorzystywał, bo takie zachowania trzeba tępić. Tym bardziej gdy ktoś się ma za takiego prawilniaka jak Ty :)

Zgadzasz się - plusujesz dla zasięgu, niech czyta :)

#famemma #szeliga #natan #polskiyoutube
Kadet20 - Szeliga, dobrze wiemy że przeglądasz wykop i to przeczytasz. Możesz powiela...

źródło: 6f6828933763753f8dca22a250796c4e82f701b03ec4e70c8284fb18b3a81a09

Pobierz
  • 7