Wpis z mikrobloga

Kolejny raz trafiony na samej górze :) 281 - 242
W tamtym sezonie trafiłem 25% zwały na Fedex w jeden dzień :) - dosłownie 2 tygodnie po moim poście że zakładam short.Ostatnio wszedłem short, ponieważ oczywistym było dla mnie że nawet jak będą obniżki stóp to będą ze złych a nie dobrych przyczyn :)
Przed Powellem była fajna akcja propagandowa na dawców kapitału,mianowicie: ooo patrzcie są planowane 3 obniżki stóp procentowych!!!! dawali odczuć przez odbiornik że tu super nowina.Od razu napisałem tego dnia,aby uważać bo to jest ściema i żeby zadać sobie pytanie dlaczego będzie obniżka stóp procentowych

Polecam nie pędzić za tłumem,albo za swoim guru Muskiem

#gielda #polityka #gospodarka #ekonomia #bekazlewactwa
Questorius - Kolejny raz trafiony na samej górze :) 281 - 242 
W tamtym sezonie trafi...

źródło: short

Pobierz
  • 4
@Rudz1elec:
Dzięki
Ostatnio w połowie grudnia napisałem short,bo obniżki stóp będą ze złych powodów- od tego czasu ladny wodospad
Nieco wcześniej jak dawcy kapitału kupowali i mówili o longach to ja shortowałem ulubiony stock TESLA : 70 % zarobku :)
Questorius - @Rudz1elec: 
Dzięki
Ostatnio w połowie grudnia napisałem short,bo obniżk...

źródło: tesla1

Pobierz
@Rudz1elec:
nie ten screen

A tu ostatnio przed tym jak mówiłem nie dotykać będzie zwała
Nawet wyśmiałem tutejszego hejtera,zawistniaka manka,że jak zwykle nie ma pojęcia co mówi - z resztą co tu od niego wymagać skoro sie wykłócał ponad rok temu że inflacja jest z powodów wysokich cen benzyny :)
Ewidentny miłośnik telewizora a póżniej opowiada taka propagande ( juz mu pisałęm że nie ma co go wyzywać bo może miał
Questorius - @Rudz1elec: 
nie ten screen

A tu ostatnio przed tym jak mówiłem nie dot...

źródło: tesla2

Pobierz