Wpis z mikrobloga

bo się konfa sypie

@jadealboniejade: PiS się sypie jeszcze bardziej. Narodowcy mogliby grać 'tych porządnych konserwatystów' i zgarnąć ich elektorat i posłów uciekających niczym szczury z tonącego okrętu.

Chyba Krzysiek nie podumał że woli lizać rowa w momencie kiedy wychodzi jak PiS był skompromitowany xD.

Albo przekupili go że będzie ich kandydatem na prezydenta, bo inaczej tego nie mogę zracjonalizować.
@revente: @mocarny_knur tak, rację macie.

Albo gra na przejęcie posłów PiS o czym mówiłem (oczywiście mowa o pewnym odłamie, nie o całej puli posłów), albo na elektorat PiSowski.

W to, że Bosak marzy o dołączeniu do PiS, nie wierzę. Jest na to za sprytny, za dobrze kuma politykę, widzi co się tam dzieje.
@jadealboniejade: #!$%@?, stawiam że po prostu jego żona z Ordo Iuris jest zamieszana i chce zabezpieczyć interesy rodzinne, żeby jej też bronili jak zacznie się rozliczanie tej organizacji i źródeł jej przychodów.
@jadealboniejade też tak myślę. Krzysiu z Karinka są na 4 nogi kuci. Krzysiu wygadany ale mózgiem operacji wg mnie jest Karina. Konfa się sypie, pis się sypie, dlaczego by nie pozbierać tych mniej odklejonych i założyć nową partie?