Wpis z mikrobloga

PiSowiec to taki typ człowieka, że nawet jakby policjant złapał go na kradzieży albo żona na zdradzie, albo jakby dziecko mu powiedziało "proszę, nie bij mnie", albo jakby kolega mu powiedział "ziomek, masz plamę na tyłku", albo jakby członek rodziny go zapytał "kiedy mi oddasz te pożyczone pieniądze?", to jego jedyną reakcją byłby głupawy uśmieszek i tekst:

"SUYCHAĆ WYCIE? ZNAKOMICIE" :)

Po prostu nie ma w galaktyce takiej rzeczy czy sytuacji, która mogłaby wywołać u PiSowca odczucie z kategorii: wstyd, refleksja, poczucie winy, wdzięczność, współczucie.

Każde (podkreślam: każde) zwrócenie uwagi, wytknięcie pomyłki, jakakolwiek krytyka, czy nawet nie krytyka, ale po prostu cokolwiek innego niż pochwała, jest dla takiej osoby atakiem. Ciosem. Zdradą. Grą. Czyhaniem na jej pieniądze, wolność lub życie.

Jesteś opłacony. Zazdrościsz. Kłamiesz. Uroiłeś sobie. Nie kochasz Polski. To nie ja zrobiłem, to ty.

Gdy tacy ludzie są u władzy, są groźni. Gdy tracą władzę, są po prostu żałośni i śmieszni :)

#polityka #wybory #bekazpisu #bekazprawakow #sejm
  • 8
  • Odpowiedz
  • 29
@nietak7 dla mnie esencja pisowca to wielki Janusz patriota deklaratywnie kochający Polskę, ale jarający szlugi z przemytu i palący sklejką w piecu
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Otóż to, coś takiego pamiętam bredził. Że Tusk to Niemcom wszystko by sprzedał, złodziej #!$%@?. Albo hit że pińcset powinno być tylko dla głosujących na PiS a ci za PO nie powinni nawet ręki po to wyciągać bo to od PiSu, a teraz nagle zmiana frontu i on podatki płaci to 800+ może brać mimo ze Tusk to #!$%@? złodziej XD
Dobrze że ja na produkcje tylko na chwilę schodzę
  • Odpowiedz