Wpis z mikrobloga

W velo jest promocja na kredyt do 6,5k na 0%.
Chciałbym wziąć ten kredyt i przelać kasę od razu na konto oszczędnościowe, bo za jeden miesiąc to zawsze 30zł do przodu.

Teraz pytanie, bo żeby wziąć kredyt trzeba podać na co jest potrzebny, można zmyślić że np. na zakup roweru?
Czy bank może robić problemy z tego powodu że się nie wykorzystało tego kredytu?

#velobank #banki #kontobankowe #kredyt
  • 15
  • Odpowiedz
@Arturrow: no, potężny pieniądz. Ja wiem że jak pisał wyżej ktoś "grosz do grosza..." Ale jednak jak widzę że ktoś na poważnie celuje w takie kwoty to nie sądzę żeby była to droga do wzbogacenia sie. Moim zdaniem najzwyczajniej szkoda zachodu.
  • Odpowiedz
@Arturrow: i nic zupełnie nie robiąc masz 650-680 tego przychodu? Bo wątpię żeby była to pasywka, a przy kwotach o jakich mówisz to sądzę że energię i czas można lepiej spożytkować.
  • Odpowiedz
  • 0
@Arturrow: aby zarobić to rocznie to co 3 miesiące musiałbyś to przerzucać na nową lokatę. No jak Ci się chce bawić za takie drobne to się baw, ale moim zdaniem ten czas i energię można lepiej spożytkować.
  • Odpowiedz
@Arturrow Wykop w pigułce, 10 odpowiedzi - żadna nie odnosi się do właściwego pytania ( ͡ ͜ʖ ͡). Moim zdaniem możesz wpisać co chcesz, nikt nie będzie tego weryfikował
  • Odpowiedz
@Arturrow: Dobra, doczytałem na pepperze i jest w umowie informacja, że bank może poprosić o dowód zakupu danej rzeczy z wybranej kategorii. Pewnie tego nie zrobią, ale trzeba mieć to na uwadze. Ale z listy można wybrać opłaty/czynsz/media i wtedy nie będą mieli jak tego zweryfikować
  • Odpowiedz