Wpis z mikrobloga

@DiwadAbodzo97:
Adamowicz został zamordowany w wyniku propagandy TVP -> Jest ofiarą PiSu.

Smoleńsk był wypadkiem pod naciskami Prezydenta RP -> Zmarli są ofiarami PiSu.

Różnica jest spora i retoryka oparta na zakłamywaniu logiki będzie "tańcem na grobach", z kolei wykorzystanie takiej sytuacji do powstrzymania powtórki w przyszłości (chociaż patrząc na działania Oskarka czy SZanownego Mateckiego, nie dało się uniknąć kolejnej podobnej sytuacji)
@zbigniew23: A co rudy ma powoływać komisje jak Adamowicz został zabity przez nożownika, ktory siedzi w więzieniu? To jest całkowicie inna sytuacja, a temat jak ostatnio widac powraca po latach wiec walisz kulą w płot.
@HrabiaTruposz: Robicie fikołki takie, ze tego sie nie da czytać. Jest różnica pomiedzy prezydentem miasta, a prezydentem kraju to raz, a zabójca Adamowicza nie oglądał TVP co było juz dawno udowodnione. To teraz jak bedzie atak na kogoś z Pisu nie wiem prezydenta miasta czy jakiegos radnego nawet to trzeba winą obarczyć jakąś gazete czy telewizje, ktora nadaje na PIS? Ten człowiek przejawiał już objawy swoich zaburzeń psychicznych w celi po
@zbigniew23: Chodzi o ten cyrk z miesięcznicami śmierci Adamowicza, potocznie wyśmiane i nazwane przez internet Adamowcznicami. Oh wait to nie ta rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DiwadAbodzo97 wiem, gardzisz PiSem, nie popierasz a do tego nawet nie interesujesz się polityką.

Zamordowanie polityka publicznie i tak spektakularny sposób wg mnie wymaga komisji śledczej i transparentnego śledztwa.

Ktoś taki jak Tusk nie musi sobie budować kariery politycznej. On zwyczajnie ją zrobił a jeżeli są jakieś przesłanki żeby taka komisja była to powinna być. Adamowicz był milionerem (wartość nieruchomości) a urzędnicza pensja na to nie wskazywała.

Ja wiem, że dla Was