Wpis z mikrobloga

Razprozak - ŁW z tłitera
Piotr Filipczyński zamordował kobietę. Tatuś, współpracownik SB, pomógł mu wyjść na przepustkę już po kilku latach, następnie synalek zbrodniarz otrzymał od komuszych władz paszport (!) i po prostu uciekł sobie za granicę. Został aresztowany dopiero w 1999 i w wyniku ekstradycji - wydany w ręce polskich władz. Ale tylko na chwilę. Bo czerwony jak dupa pawiana komuch Aleksander Kwaśniewski, pełniąc urząd Prezydenta... ułaskawił tego mordercę. Gdyby to którąś z najbliższych kobiet Kwacha zamordował Filipczyński, to by nie ułaskawił. Ale co się będzie obcą babą przejmował?
Andrzej Banasiak. Kryminalista, jeden z liderów mafii niszczącej życie niewinnych ludzi. Ułaskawiony przez Wałęsę. Banasiak wyznał, że ułaskawienie wykupił sobie po prostu za łapówkę. Cytuję: ,,Zaproponowano mi skorzystanie z prawa aktu łaski ówczesnego Prezydenta RP Lecha Wałęsy. I ja z tej propozycji skorzystałem, ściślej mówiąc, po prostu się wykupiłem. Zapłaciłem żądane pieniądze i otrzymałem odpowiedni dokument.(...) Wykorzystałem ludzką chciwość i akt łaski po prostu kupiłem".
Słyszę z każdej strony jak bardzo kompromituje Dudę fakt, że ułaskawił Kamińskiego i tego drugiego. Tysiące wyzwisk pod jego adresem i cała lawina medialnego obszczekiwania go, a warto dodać, że nasze media znowu mogą sobie szczekać wspólnym głosem, tam gdzie Pańcio wskaże paluszkiem
Jakiż to straszliwy skandal, i że jak może spoglądać w lustro po tym, jak ułaskawił kogoś takiego jak Mariusz Kamiński.
Na zdjęciu - Wałęsa w Sejmie, zbierający owację na stojąco. Zapowiadany z honorami przez ,,marszałka" Hołownię. Chociaż ułaskawił gangstera.
Kwaśniewski - hołubiony na salonach, zapraszany jako ekspert do wielkich mediów, stawiany jako wzór polityka. Chociaż ułaskawił mordercę.
Duda opluwany i obszczywany. Bo ułaskawił Kamińskiego (przy całym moim braku szacunku do niego).
Wnioski we własnym zakresie.
@Projekt_RazRaz http://twitter.com/Projekt_RazRaz/status/1747701984239448112
#twitter #polska #afera #prawo #ciekawostki
HumpreyBumprey - Razprozak - ŁW z tłitera
Piotr Filipczyński zamordował kobietę. Tatu...

źródło: GEEVlccX0AAxpnG

Pobierz
  • 5