Wpis z mikrobloga

#forst #netflix #seriale
Oglądam sobie te Forsta i powiem Wam, że mi się podoba. Zrobiony w amerykańskim stylu, fajne ujęcia, muzyka trzyma w napięciu, no serio nie ma się czego bardzo czepić. Mam wrażenie, że jako Polacy bardzo niedoceniany naszych produkcji. Od razu mówię, że książki nie czytałem, wiec nie wiem czy mocno odbiega od oryginału (jak Wiedźmin 2 sezon)
  • 3
@kuba_q2 książki nie czytałem. Ale w serialu są takie debilizmy, że głowa mała. Zdjęcia piękne, scenariusz dno i metr mułu.
Przykład: facet zostawia włączonego i otwartego laptopa z filmem, gdzie pieprzy się z ofiarą. Kobieta oczywiście to ogląda. Chłop ją goni pieszo, później autem, znów pieszo. Ona ucieka, bo podejrzewa, że to on jest mordercą. Dogania ją, szarpią się, udaje jej się zamknąć w mieszkaniu. Chłop przez drzwi mówi, że wie kto
@kuba_q2: Książki nie czytałem ale ten serial jest po prostu strasznie słaby. Szyc się skończył już dawno, jest starym i kilka razy odgrzewanym kotletem na którym siedzą muchy i być może gdyby nie on dało by się to oglądać. Tak to 4/10 bo stylówa serialu ciekawa.