Wpis z mikrobloga

Widzę że tak, życzę powodzenia w wyborach, tak na 4,76 by urwać Konfie jak najwięcej ale nie wejść xD


@siedze_w_samych_gaciach: on dostanie 0,476 no bo ilu masz pedofili w Polsce, którym zależy na takim obrocie sprawy? Nikt mający przynajmniej dwa zwoje mózgowe więcej niż kura nie przyzna się do Korwina choćby po to, aby nie wyglądać na pedofila.
@splinter96: Co to w ogóle za model biznesowy, ludzie wynajmują u ciebie przestrzeń i nawet nie pytasz po co? XDD Dopiero jak temat jest rozdmuchany na pół internetu to się interesujesz? Gardzę i hotelem i tą śmieszną szkołą.
To nie wolny rynek. To rynek zastraszony przez lewaków nienawidzących wolności słowa.


@NiebieskiWStringach: ale czemu ktokolwiek normalny miałby chcieć wynajmować swoje przestrzenie i niejako podpisywać się pod tezami o potrzebie groomingu dzieci i zmniejszenia wieku zgody by pedofile mieli łatwiej? XD
@Basiura89: Ja od lat mam wrazenie ze korwina nie interesuje prawdziwa polityka a bardziej bawienie sie w polityke, wiec na sile chwyta sie jak najbardziej kontrowersyjnych tematow zeby byc zauwazonym, ozjasz to bardziej skandalista i felietonista niz polityk z krwi i kosci.
@Morf: #!$%@?, właśnie sobie wyobraziłem, że standardowym pytaniem, gdy rezerwuję jakąś salę, jest to, czy przypadkiem nie planuję wykorzystać jej do promowania pedofilii xD
@NiebieskiWStringach: co ty chłopie #!$%@? xDD
Zauważ że zanim ten obleśny dziad nie ogłosił na jaki temat mają być te jego stand-upy nikt nie miał problemu żeby go przyjąć.
Tu mamy piękny przykład właśnie wolności słowa oraz ostracyzmu społecznego. Czyli marzenie (tfu) Korwina at it's finest