Wpis z mikrobloga

Właśnie przyszedł do mnie najnowszy Iphone Pro. Nie jest on mi do niczego potrzebny, ani do celów prywatnych, ani służbowych, kupiłem go jedynie dla flexu i pokazania, że mnie stać.

Za chwilę wsiadam w swoje lekko przestarzałe BMW G30 stojące w parkingu podziemnym na strzeżonym, deweloperskim osiedlu (mieszkanie w bloku starszym niż 10 lat UWŁACZAŁOBY MOJEJ GODNOŚCI) i jadę do Galerii Mokotów (jedynej słusznej galerii w Warszawie) sprawdzić najnowsze kolekcje w paru podrzędnych, designerskich sklepach.

Po co to jednak piszę? Dlatego, aby pokazać, że wszystkie wymienione przeze mnie rzeczy NIE robią z człowieka wygrywu. Skrzywienie psychiczne powstałe w wyniku wieloletniej degradacji mózgu, przez życie w samotności i czytania tagu #przegryw odbijają piętno na każdym. Finalnie Juleczki i tak oceniają człowieka głównie przez aparycję ryja i nawet największego pozera klasyfikują jako przegrywa i incela.

ODPAD GENETYCZNY ZAWSZE ZOSTANIE ZAKWALIFIKOWANY JAKO ODPAD. Zawsze będziesz tym gorszym, co #!$%@?ł na swoje rzeczy od tego, co odziedziczył po starym.

NIERUCHAJĄCY = PRZEGRYW

#przegryw #samotnosc #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks
PolishPsycho - Właśnie przyszedł do mnie najnowszy Iphone Pro. Nie jest on mi do nicz...

źródło: ajfon

Pobierz
  • 21
@PolishPsycho: skoro masz warunki materialne, to czemu nie wejść w stały układ sponsorowany z jedną fajną dziewczyną? Miałbyś kilka godzin towarzystwa, rozmowy, uśmiechu, atencji i seksu.
Ona by miała pomoc
@PolishPsycho: Drogie auta, drogie telefony - nie wygenerują Ci wspomnień z młodych lat. Luźnych wyjść na piwo z kolegami gdy macie po 20 lat albo wypadów na wakacje z ekipą. Uświadomisz sobie, że masz wszystko i nie masz nic. W dobie hipergamii wyrwiesz może jakąś borderkę 30 letnią z badoo bez problemu, ale co z tego? Ona Ci na spotkaniu zacznie odpowiadać o młodych latach i koleżankach, że nie masz nic...
@PolishPsycho: pozdro kumplu. Mnie też tutaj hejtują od bogacza, któremu sie w dupie od kasy poprzewracało, a jest w 100% tak jak piszesz ty i @PanHaroldHe

W dobie hipergamii wyrwiesz może jakąś borderkę 30 letnią z badoo bez problemu, ale co z tego?


A i to tylko jak jesteś chociaż z 6/10 wysoki i w miarę dynamiczny XD bez tego to możesz sobie tylko na badoo poprzebierać w samotnych matkach około
@PanHaroldHe: dla mnie ten post ma negatywny wydźwięk, w sensie że ma te rzeczy bo może w myśl zasady że lepiej mieć niż nie mieć, ale doskonale zdaje sobie sprawę że szczęścia mu to nie daje i nie da w przyszłości.

Ale jak to się mówi lepiej płakać w porshe niż maluchu, to żart oczywiście :-)
Dlatego, aby pokazać, że wszystkie wymienione przeze mnie rzeczy NIE robią z człowieka wygrywu


Za to robią zaufanego w sobie, próżnego i roszczeniowego bufona, który myśli że jest kimś, z krytycznie zawyżonym przekonaniem o swojej zajebistosci, i prawdopodobnie te cechy czynią go osobą wybitnie niepożądaną w towarzystwie...
dla mnie ten post ma negatywny wydźwięk, w sensie że ma te rzeczy bo może w myśl zasady że lepiej mieć niż nie mieć, ale doskonale zdaje sobie sprawę że szczęścia mu to nie daje i nie da w przyszłości.


Ale jak to się mówi lepiej płakać w porshe niż maluchu, to żart oczywiście :-)


@Erikaa: Ament