Wpis z mikrobloga

@Stalionnn a potrafisz czytać matole ze zrozumieniem? Bo raczej nigdzie nie napisałem, ze Mentzen inteligentny nie jest bo jest bez wątpienia. W przeciwieństwie do was. Mentzen to po prostu inteligentna szuja która buduje poparcie na stadzie baranów;)
@d4wid: inteligentny wykopek: mieszka z rodzicami, zarabia 3k , płacze w poduszkę i szuka atencji pisząc to co inni będą plusować bo nikt go nie kocha a dziewczyny nawet nie trzymał za rękę. Głupi Mentzen 52mln majątku, własna kancelaria dom i rodzina xd dziękuję za uwagę


@Stalionnn: ładnie żeś się podsumował stulejko konfiarska
@d4wid: O #!$%@? musiałeś mi profil prześledzić. XD Wciśnięcie spacji przez przypadek a pisanie takich wysrywów jak ty to wielka różnica. Podtrzymuję.


@Kopamatakawapl: wiadomo, wszystko to przypadek. Biedny ty, nawet interpunkcji też nie ogarniasz i przed "a" powinienieś mieć przecinek. Polonista z zawodówki ¯\(ツ)/¯
@d4wid loho. Ale mu powiedziałeś. Dziadek w chmurach lohoho. Badass


@Simfecstio: tak mu powiedziałem, że jeden konfiarz się zesrał i mi wmawiał, że nie umiem używać partykuły "bynajmniej". No i jak widać, został zgaszony i fikołki teraz robi