Wpis z mikrobloga

To, że ciebie czasem ktoś z liścia strzeli to nie znaczy, że to atak homofobiczny. Może masz po prostu taką fizjonomię zachęcającą ludzi do tego.


#komandorcontent #shitwykopsays

http://www.wykop.pl/link/1907646/homoschody/#comment-20395016

Polecam komentarze pod tym znaleziskiem, istna wylęgarnia idiotów. Swoją drogą znamienne są te znaleziska, gdzie przedstawiciel dowolnej nielubianej przez wykopków społeczności zaliczy faila, co wykopki poczytują jako usprawiedliwienie i otwartą furtkę do ujawnienia wszystkich swoich najprymitywniejszych instynktów :|

Np. ten komć i ilość plusów pod nim: http://www.wykop.pl/link/1907646/homoschody/#comment-20389126 Putin jest dumny.

#neuropa #putinapproves
  • 49
@stekelenburg2: To jednak dowodzi że neuropa ma frakcje i slogan love,peace&unity macie w dupie bo jednym organizujecie plusowanko a innym nie. Ta lewackalogika to jednak ograniczona jest i mało tolerancyjna ale propaganda to też lewacka domena więc mamicie durnych i nieswiadomych tymi herezjami o równouprawnieniu itd. :))
@sportingkielce: Sportink, serio i wiesz - bez urazy - ale przestań pieprzyć chociaż przy tym temacie, w którym debile piszą o "uleczaniu dewiacji prądem".

Trochę poszanowania dla konstytucji kraju, który kochasz. Bo już w preambule masz o prawach człowieka. Więc zamiast śmieszkować mógłbyś energię włożyć w opierniczenie kolegi od pomysłów ich łamania.
Swoją drogą znamienne są te znaleziska, gdzie przedstawiciel dowolnej nielubianej przez wykopków społeczności zaliczy faila, co wykopki poczytują jako usprawiedliwienie i otwartą furtkę do ujawnienia wszystkich swoich najprymitywniejszych instynktów :|


@stekelenburg2: Widać kara boska ich spotyka więc dobrze im tak ;)
@stekelenburg2:

W pewnych okolicznościach niestety trzeba się zgodzić z autorem wpisu.

Ja dostałem ze 2 razy w swoim życiu a jakbym był homoseksualny to prawdopodobnie obwiniłbym świat o to, ze ludzie są homofobiczni z tym, że nie jestem.

Wychodzi na to, że są ludzie zdegenerowani, którzy nie patrzą na płeć w niektórych sytuacjach, dlatego jednoznaczne upolitycznianie sprawy nadając wydźwięk homofobii pod względem obiektywizmu jest ewidentnie złym sposobem myślenia.
@rostu: czyja kwestionuję głupotę tego typa, co spadł ze schodów? Piszę o tym, że nawet taka głupota nie usprawiedliwia pisania o tym, żeby go leczyć prądem o odpowiednim natężeniu. Tak samo o tym, że wygląd nigdy nie powinien być przyczyną otrzymania #!$%@?. A niestety dla niektórych jest.
@stekelenburg2:

Sęk w tym, że to zazwyczaj jest grupa ludzi, która jakby poznała chłopaka osobiście to by nie chciała go leczyć prądem ale chcą być "cool" i powtarzają utarte stereotypy żeby dostawać plusiki na wykopie.

Są też osoby, które mają interes w tym by obrażać takich ludzi a i tacy, którzy lubią być w centrum zainteresowania. Takie generalizowanie. Również uważam, że nie powinno się oceniać ludzi na podstawie wyglądu. Tak czy
Ma wybitnie wąskie horyzonty


@stekelenburg2: Hm, mam wrażenie, że bardzo szerokie, patrząc na ilość i rozpiętość tematyczną kontentu, który wrzuca.

wybitnie niezrozumiałe wypowiedzi


Błąd w komunikacji, może wynikać zarówno z ograniczenia osoby, która wysyła/przekazuje, jak i z ograniczenia osoby, która odbiera komunikat.
Błąd w komunikacji, może wynikać zarówno z ograniczenia osoby, która wysyła/przekazuje, jak i z ograniczenia osoby, która odbiera komunikat.


@aaadaaam: niewykluczone.

@arczer: @Cymes: nie rozumiem po co ta ironia. Stwierdzam, jak widzę rzeczywistość. Nikogo leczyć nie chcę.

@aaadaaam: nic mi nie wiadomo, żeby PiS wymyślił kwantyfikatory.
nic mi nie wiadomo, żeby PiS wymyślił kwantyfikatory.


@stekelenburg2: Nie zrozumiałeś xD.

Chodzi o formę zamkniętą, której nadużywa Jaro:

Wszystko u niego jest: "zawsze", "nigdy", "wybitne", "tylko", "oczywiste/oczywiście",

Twoja wypowiedź, tak mi się z Jarkowymi skojarzyła.