Wpis z mikrobloga

Oddałem do serwisu laptopa o którym pisałem wcześniej na mikroblogu. Serdecznie dziękuję za pomoc osobą takim jak @Narmel i @europa za podsunięcie pomysłu szpiegowania, to szczęście że na Wykop się nie zalogowałem z niego bo konto od fortnite (epic games) poszło się …… Pan w serwisie powiedział że od środka to składak, który do niczego się nie nadaje a intel i4 był rzeczywiście wpisany w regedicie tak jak pisał @Narmel . Moja niewiedza o technice i technologii właśnie skończyła się na takim nacięciu jakim było kupienie laptopa którego używało dziecko i tata przez jeden miesiąc. Powiedział typ z serwisu że są lepsze używane te co mają ślady np. Rysy. Był tam hdd i zrobili jakąś rekuwe ten w serwisie i powiedział, że to co zobaczył znacznie odbiega od tego co rzekomo zakazane w internecie, zapytałem się w prost czy walił z laptopa i czy to ten lepszy YouTube ( ͡° ͜ʖ ͡°) a on, że gdyby to tam było to pół biedy, potem dodał o tym że dla własnego bezpieczeństwa abym go nie sprzedawał a wywalił po prostu XDD niezła afera się dzieje.

Link do tamtego posta https://wykop.pl/wpis/74620881/co-moge-zrobic-jesli-mam-nowy-uzywany-laptop-z-win

#komputer #informatyka #serwispc
  • 3
@GoldX: Dobrze ten gość z serwisu powiedział, nie ryzykowałbym i bym go faktycznie wyrzucił. Ludzkie życie jest warte więcej niż ten kawał złomu z przepisanym rejestrem na ,,intel i4" , jeśli faktycznie ktoś bez zabezpieczenia ruchu sieciowego wchodził do darkneta i oglądał strony tzw z hasłem to możesz mieć w domu nieproszonych gości, którzy przychodzą o szóstej lub coś gorszego. Nikogo nie próbuje przestraszyć ale lepiej sie go pozbyć bo będzie
@GoldX: całkiem dobrego lapka możesz kupić już za 500zł. Tylko pamiętaj że laptopy z dedykowanym czipsetem grafiki mają tendencję do odklejania się (poczytaj o #reballing) i naprawa takiego sprzętu jest bardzo droga i nieopłacalna (czipset który raz się odkleił w krótkim czasie zrobi to ponownie) dlatego ja zawsze polecam biznesowe laptopy Della (zwłaszcza Latitude) ze zintegrowaną grafiką (ale to nie są laptopy do grania, tylko mały lekki mobilny sprzęt do