Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: no jak to nie? Galeria Katowicka, Supersam już od dawna płatne parkingi, a od niedawna tylko 1h gratis. 3h za free to optymalny czas by ogarnąć zakupy. W ostatnich latach to co się stało z tym parkingiem to tragedia- w dni niehandlowe połowa parkingu potrafiła być zapełniona. Ludzie zrobili sobie z tego parkingu centra przesiadkowe i własny parking.
Teraz tylko okoliczny mieszkańcy muszą postawić szlabany bo hołota im na osiedlach
@MikeR: Przeciez przed wprowadzeniem SPP bylo wlasnie wiecej rozjechanych trawnikow bo wszystkie miejsca w centrum i tak byly zajete, a w spoleczenstwie niestety jest ciche przyzwolenie na parkowanie byle gdzie jesli nie ma wolnego miejsca. Na szczescie jest juz wiekszy opor przed rozjezdzaniem trawnikow i deptakow jesli obok jest miejsce, ale platne.
@szynszyla2018 w takim razie ciśniesz bekę ze mnie, tzn. z mojej różowej, w jej korpo powiedzieli, że osoba odpowiedzialna za relokację ze starego biura do nowego miejsca w okolice scc wybrała się do scc i została poinformowana, że na radzie będzie bezpłatny parking xdd

I ten jej manago dyrektor czy ktoś oczywiście zachwalał, że będzie darmowy parking pod scc itp także skis

No ja nie wiem co ci menadżerowie (specjalne z małej)
@k__d: pamiętałam o Tobie Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) menadżerowie mają brak rigiczu w głowie. Bo ja nie umiałabym tak kłamać prosto w twarz swoim podwładnym. Generalnie to jest jakiś cyrk na kółkach że te korpo nie mają swoich miejsc parkingowych albo że ceny są tak zaporowe że nikogo na to nie stać. Korpo pod moim domem ma duży pusty parking, ale za to korpoludki parkują mi