Wpis z mikrobloga

@paramedix mam s6 i sprząta całkiem fajnie. Brat ma nowszego z tą stacja czyszczącą i tez sobie chwali. Jak masz dom piętrowy to grunt żeby mial obsługę 2 czy tam 3 map. Gdyby kupował kolejnego to też celował bym w stację czyszczącą, jest z tym wtedy jeszcze mniej zabawy :)
@paramedix: Zwróć uwagę czy ten Roborock ma funkcję mycia podłogi tą szybko ruszającą się szmatką. Ja mam taki (s cośtam ale nie pamiętam) i po dodaniu do ciepłej wody płynu do mycia podłóg niepieniącego się (sa specjalne co się nie pienia do takich sprzętów właśnie) myję podłogę fenomenalnie jak na takiego robota
@xyz_xyz @robertx @hehasnoname nie macie nigdy problemów z mapami albo powrotem do bazy? Mam co prawda tańsze viomi, ale polecany model, a mój robot często dostaje małpiego rozumu po odkurzeniu pomieszczenia i długo zajmuje mu powrót do bazy, bo zaczyna obijać się o meble, jakby nigdy wcześniej nie pokonał tej trasy.
Miesza też mapy, np będąc po środku pokoju pokazuje że jest pod ścianą i sprząta połowę pomieszczenia zamiast całego.
Włosy długie
@k__d nie, roborock jak startuje to szuka gdzie jest ( laserem lidar robi pomiary i szuka takiego odniesienia na mapie) w 90% przypadków odnajduje sie za pierwszym razem, czasami musi sie kawalek przejechac i robi pomiary w innym miejscu. Jak masz laser to go wyczysc. Progi, grube dywany idzie jak dzik w ziemniaki. Jak wjedzie na dywan to jakos to wyczuwa i włacza tryb turbo. Szczotke trzeba co jakis czas wyczyscic tym
@xyz_xyz: mam coś takiego z allegro i polecam mocno. Super sprawdza się.
Jest napisane wszędzie że nie można używać bo każdy by lał Ludwik do mycia naczyń i wtedy piana by szła bokami itp, ale takie płyny niepieniące się są w pełni bezpieczne
robertx - @xyz_xyz: mam coś takiego z allegro i polecam mocno. Super sprawdza się.
Je...

źródło: IMG_7811

Pobierz
@xyz_xyz: Ciężko powiedzieć, mam przelane do butelki po ludwiku dla łatwiejszego dozowania i jeden taki psik na zbiorniczek, nie wiem z 40 ml może tak na oko. Płyn kupiłem do philipsa aqua trio 9000 i gość w sklepie mi podpowiedział że do robotów automatycznych też się tego typu płynów używa i faktycznie, super działa