Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy no cholera, polikwidowali ostatnie wartosciowe programy na tym kanale...

Serio oni nie ogarniaja jak dziala internet. Kazdy youtuber z sukcesami to powie, liczy sie stabilnosc w dzialaniu. Poprzez konsolidacje i pojscie droga "pod widza" moga tylko stracic. Zlikwidowali programy lig zagranicznych, ktore dawaly im stabilna cotygodniowa ogladalnosc. Zamiast tego bedzie misz-masz, ktorego malo kto bedzie chcial ogladac, bo programy o "newsach" nie maja sensu.

Smokowski wczoraj sie wypowiadal jak boomer, ktory youtuba widzial ostatnio 15 lat temu... Tomek, to juz tak nie dziala jak kiedys...
  • 7
  • Odpowiedz
@miki4ever: No dla mnie to był najbardziej wartościowy content na kanale. Nie mam czasu oglądać lig zagranicznych ale jednak piłką się interesuje więc taka godzinna pigułka od ludzi, którzy daną ligę oglądają i znają od kuchni słuchana przy pracy była super.
Zamiast tego będą trzy wariacje misji futbol (misja, loża, kowal) czyli dyskusje o lewym w Barcelonie i 3 klubach aktualnie na topie oraz kolejne wywiady z Wawrzyniakiem.
  • Odpowiedz
@crespo: tylko, że tam był straszny shit. Oprócz tego dla Bundesligi to te programy były nic nie wnoszące. Sprowadzało się do tych samych farmazonów co kolejkę. Szczególnie dla klubów spoza top 6 to właściwie kopiuj, wklej sprzed tygodnia. Max co tam mogłeś usłyszeć to przetłumaczone nagłówki brukowców.
  • Odpowiedz
zaraz sie okaze ze nie bedzie kto mial prowadzil kanalu, odejda ludzie i wtedy stanowski caly na bialo wykupuje za grosze kanal sportowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@SokalskiWilczek: Ja wlasnie Bundeslige tylko ogladalem i bylo bardzo merytorycznie, Borek jak dla mnie w tym programie robil najlepsza robote.

Co do innych sie nie wypowiem, ale teraz to bedzie tak jak kolega wyzej napisal, kolejna kopia Misji Futbolu tylko w innym skladzie i wiekszosc czasu #!$%@? o tym co Polacy zrobili w weekend.
  • Odpowiedz
@SokalskiWilczek: #!$%@? strasznie, o lidze francuskiej i włoskiej też były dobre, chyba nie oglądałeś ich po prostu. Akurat w Bonjour ligue 1 było w #!$%@? tematów poza topowymi klubami. Nagłówki brukowcow ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz