Wpis z mikrobloga

#przegryw #ukraina #wojna
Czynniki ryzyka śmierci w roli mięsa armatniego na wojnie z ruskimi:
- wiek ok. 40 lat
- płeć męska
- brak dzieci
- brak żony/partnerski/samotność
- brak grupy inwalidzkiej
- brak pieniędzy -> nie stać cię na ucieczkę
- brak życia
- brak nadziei na lepsze jutro
- brak chęci do życia

Z tego co czytam w internecie atak ruskich jest już niemal pewny, więc jeśli spełniasz większość powyższych kryteriów, masz przed sobą od roku do dwóch lat życia. To jest dosłownie jak diagnoza terminalnej fazy raka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: ja to jeszcze mam o tyle dobrze że byłem ostatnim rocznikiem z zasadniczą służbą obowiązkową to trochę postrzelałem z karabinka i pobiegałem po lesie, ale roczniki od 89 r. wzwyż to będą miały #!$%@?. Ruscy was #!$%@?ą, myśle że to bedzie rzeźnia polaczków. wagnerowcy czy inni czeczeni zrobią z was kaszanke. W wigilie 2027 r. bedziesz szukał resztek ciepła w okopie przykrywając sie zamarznietym trupem kolegi
  • Odpowiedz
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Ale z dzieciakami i zona za ktore jestes odpowiedzialny jest trudniej sie wymiksowac z tego cyrku. :)
Samemu to pakuje sie w jedna torbe, wrzucam ja do fury i mnie nie ma bo sobie zawsze sam poradze nawet jak mialbym spac pod chmurka. I co najlepsze w tym wypadku, znikam z kraju bez zadnego zalu, nie majac z tylu glowy ze kogos zostawiam czy ze musze sie kims zaopiekowac. Nie
  • Odpowiedz
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Mama jest ustawiona za granica i nie ma skonczonych 55 lat wiec jeszcze jest mloda i zdrowa babka wiec sie nie musze o nia martwic :) Jedyne co to babcie trzeba bedzie wziasc pod pache.
Ja sam nie wiem co mi #!$%@? ze 6 lat temu wrocilem do polski hehe.
Przez ten czas tutaj tylko zdziczalem i sie schamilem. A wyjechalem za granice jeszcze w podstawowce wiec nie mam typowej
  • Odpowiedz