Wpis z mikrobloga

Jeden z niewielu seriali które zostały zakończone w odpowiednim czasie, nie za krótko przez co mogłem cieszyć się kunsztem głównego aktora i po 4 sezonach byłem mistrzem cienkiej riposty w gimnazjum xD, ale nie był też za długi przez co nie rozpłynął się.
Miałem ciężkie chwile i stany w swoim życiu, nie raz owa produkcja przychodziła mi w sukurs. Wspaniały czas dla telewizji
Prawda jest taka że House powinien być na górze w grafice tego tagu zamiast tej z Gry o Tron.
#seriale #drhouse #nostalgia
karol-blabert - Jeden z niewielu seriali które zostały zakończone w odpowiednim czasi...

źródło: MV5BMDA4NjQzN2ItZDhhNC00ZjVlLWFjNTgtMTEyNDQyOGNjMDE1XkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Radegast69: Teraz jak można oglądać odcinek za odcinkiem na streamingu, to może zmęczyć ale jak oglądałem jeszcze w TV raz na tydzień, to się człowiek nie mógł doczekać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ostatnie sezony wg mnie były robione już na siłę. Ale może to ja tylko tak odebrałem.


@G06DbT: Nie tylko ty, ale one jakościowo nie były złe. Może pojedyncze odcinki odstawały, natomiast nie do końca było to wszystko dobrze poklejone.
  • Odpowiedz
@karol-blabert: Łap plusa bo się zgadzam, że serial świetny, ale ostatnie 2/3 sezony były już bardziej wymuszone. Nadal miały klimat, to nie gra o tron która zaczeła #!$%@?ć od 6 sezonu. I nie mam na myśli pojedynczych odcinków, a motywy przewodnie - wyglądało to trochę jakby scenarzyści mieli rozpisane co chcą pokazać na przestrzeni kilku sezonów, a pod koniec ktoś powiedział "robimy jeszcze 2 albo 3 sezony, ale jeszcze nie wiemy
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: tak naprawdę gdyby serial zaczynał się od 6 sezonu i kończył się na 8 to by ludzie byli zachwyceni, przy serialach, które mają ponad 5 lat zawsze jest uczucie przesytu nawet jak fabularnie nie odstaje od tych pierwszych
  • Odpowiedz
@AdamMechanik: Nie zgadzam się, House mógł mieć tyle sezonów bo większość materiału stanowiły przypadki i mikrofabuły zbudowane wokół nich za to większa fabuła była zawsze mniejszą częścią odcinka. Za to ostatni sezon który był zdecydowanie najgorszy był napisany pod dyktando sporu aktorki grającej Cuddy bo wytwórnia chciała jej obciąć wynagrodzenie.

gdyby serial zaczynał się od 6 sezonu i kończył się na 8 to by ludzie byli zachwyceni


Pewnie tak, bo ostanie
  • Odpowiedz