Wpis z mikrobloga

Kiedyś xbox360 był konsolą która uznawało się że jest przerabialna ale teraz to na sony jest najwięcej CFW. Dlaczego Sony pozwala przerabiać swoje konsole? Czy Sony ma jakieś profity z tej społeczności piratów na GIThubi Reddit ? Jak patrzę na niektóre gry to jeszcze wypuszcza nowe gry na #ps4 Dlaczego nie może zakończyć tego procederu jak #microsoft tworząc cyfrowy certyfikat/licencje ?

#pcmasterrace #konsole #gry #ps3 #xbox #gamepass #ps5 #komputery
  • 13
  • Odpowiedz
@kidi1: czego spadnie jak konsola jest sprzedawana po/poniżej kosztach produkcji konsoli. Właśnie im większe piractwo platformy tym wiekszy dla nich problem
  • Odpowiedz
@adreno420 przede wszystkim co to znaczy "na sony najwięcej cfw" bo z tych co kojarzę to ostatnie były na ps3. Ps4 i ps5 ma jedynie znalezione pojedyncze luki w danej wersji oprogramowania.

Jezeli ktoś serio wykorzystuje te konsole do piracenia to jest to naprawdę upierdliwe bo działają tylko gry nie nowsze niż sam system konsoli.

A dlaczego u ms niema takich prób łamania? Bo konsola jest dużo mniej popularna, nie blokuje
  • Odpowiedz
@adreno420: Bo MS to firma zajmująca sie głownie softwarem, a Sony głównie hardwarem. Do tego dochodzi fakt, ze na xboxie one bylo znacznie mniej exclusivow, a w polowie generacji wszystkie i tak zaczely wychodzic na PC, wiec coraz mniej atrakcyjna wydaje sie przerobka.
  • Odpowiedz
Dlaczego Sony pozwala przerabiać swoje konsole?


@adreno420: Przecież nie pozwala, próbują zabezpieczać i łatają luki, ale i tak zawsze znajdzie się jakaś nowa, bo nie ma softu bez luk.

Kiedyś xbox360 był konsolą która uznawało się że jest przerabialna ale teraz to na sony jest najwięcej
  • Odpowiedz
Microsoft ma najlepsze zabezpieczenia na świecie, które wynikają z zabezpieczeń samego Windowsa


@NielegalneKretowisko: Dobry żart.

Na Xboksa nie ma za dużo przeróbek z tego prostego powodu, że nie interesuje on tak dużej ilości graczy jak PS czy konsole Nintendo. Gry z Xboksa można ograć na PC, po co więc w ogóle się bawić w Xboksa? Taki Xbox 360, który swego czasu był najpopularniejszą konsolą, był też jedną z najczęściej przerabianych.
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf Xbox One to pierwsza w historii konsola z napedem (konczaca swoj zywot), ktora nie zostala zhakowana. Jest to wybitne osiagniecie, jezeli chodzi o zapiezpieczenia.

Biorac pod uwage, ze piszecie tutaj tylko o przerabianiu pod gry, to widac bardzo mocno wasze braki w wiedzy. Mysle, ze nawet nie jestescie warci dyskusji skoro nie rozumiecie dlaczego w ogole konsole sa hakowane.

Sony ma bardzo slabe zabezpieczenia, ktore nie moga sie rownac z
  • Odpowiedz
Dobry żart.


Na Xboksa nie ma za dużo przeróbek z tego prostego powodu, że nie interesuje on tak dużej ilości graczy jak PS czy konsole Nintendo. Gry z Xboksa można ograć na PC, po co więc w ogóle się bawić w Xboksa? Taki Xbox 360, który swego czasu był najpopularniejszą konsolą, był też jedną z najczęściej przerabianych.


@nostalgiwolf: Żaden żart. Microsoft to software powerhouse. Myślisz, że nie byłoby chętnych na
  • Odpowiedz