Wpis z mikrobloga

@Lenalee: Ja sznurkami musiałem grodzić się (lądują na brzegu i z niego wchodzą do wody, a przez sznurki nie mogą przejść), bo mendy sobie bufet zrobiły. Jak czapla się ogarnęła to wydra się #!$%@?ła, nosz ku*wa (°°

Ładne ptaszki, ale wolę je oglądać na łonie przyrody xD.
  • Odpowiedz
@Lenalee: sa bardzo plochliwe i maja dobry wzrok, trzeba obserowac zza drzew. Jak uciekla sploszona to pewnie 30min pozniej zapomnia i wrocila na to samo miejsce. Jutro w podobnych godzinach tez pewnie tam bedzie
  • Odpowiedz
  • 0
@MateMizu: Zawłaszczyłeś sobie kawałek łona przyrody na wyłączność, a teraz narzekasz, że zwierzęta próbują polować i sznurkiem odbierasz im szansę na pożywienie się? ¯\(ツ)/¯
Ja rozumiem że w przyrodzie obowiązuje prawo dżungli, ale trochę empatii, przecież nie zjedzą Ci wszystkich rybek, nie? xd
  • Odpowiedz
@Lenalee ja mieszkam w UK w dużym mieście i tutaj czaple widuje stosunkowo często. I tak to zawsze duża atrakcja, a najlepiej wspominam moment kiedy chciałam takiej czapluni zrobić zdjęcie i dosłownie o sekundę się spóźniłam z uchwyceniem jej defekacji xdd wyglądało to jak ejakulacja z tyłka :)
  • Odpowiedz
@Lenalee: To bardziej tak jakbym kupił (wykopał) sobie lodówkę, uzupełnił ją jedzeniem za kilka tysięcy złotych, a sąsiad wyżarłby mi to jedzenie i zostawił resztki pietruszki i napoczęte kawałki pomidora. A tylko dlatego, że w jego nie ma takiego dobrego, a poza tym łatwiej zawiasy się otwierają w mojej i woli przebyć dystans x metrów do mojej xD.

To są jedyne ptaszki, których wolę nie dokarmiać xD. A dopóki po prostu
  • Odpowiedz
  • 0
@MateMizu: No w sumie masz rację, nie pomyślałam że to aż takie żarłoki, ale mogłam się domyślić że im większy ptak tym więcej je. Wiem ile ziarna potrafią zjeść sikorki, a są takie malutkie nawet w porównaniu do kaczek, a co dopiero do czapli xd
  • Odpowiedz