Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki chciałem was ostrzeć przed regularnym zażywaniem Fenibutu. Może to mieć konsekwencje o jakich wam się nie śniło. Jako że mam fobię społeczną to brałem to gówno od poniedziałku do piątku przed każdym wyjściem do pracy i dziś o mało włos nie zabiłem kolegi z pracy. Do tej pory nie mogę uwierzyć co się odwaliło. Jeżdżę na widlaku i miałem moment zamroczenia który mógł skończyć się tragicznie. Nadal nie mogę pojąć jak to się stało że utraciłem całkowitą kontrolę nad swoim ciałem. Już wcześniej po Fenku miewałem takie chwile że przez kilka sekund byłem w stanie nieświadomości ale dopiero dziś dostrzegam jakie mogą być tego konsekwencje. Nie wiem jakie wykonujecie zawody ale praca po zażyciu tej substancji może być niebezpieczna. Mogłem zrujnować życie komuś i sobie przez ten cholerny proszek.

#fenibut #phenibut #fobiaspoleczna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
No i nie zapominaj, że fenibut uzależnia. A piszesz, że brałeś od pn. do pt. Niektórzy myślą, że to tylko bezpieczny suplement diety, znacznie bardziej bezpieczny niż te "złe benzo", a to w sumie coś podobnego.
@ziomus0812: też jak kupiłem nie czułem działania,potem to zostawilem na polce zmieniło sie to po roku kiedy zobaczyłem ze nadal to mam i zamiast wyrzucić wziąłem na czczo 1 g i magia zadziałało