Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma
Jak dobrze wiecie federacje freakfajtowe wstawiają często na YouTube tak zwany free fight. Obecnie niestety wycinają wejścia na ring zapewne przez naruszenie praw autorskich danego utworu. Ze względu na to, że w mojej ocenie jest to jeden z najciekawszych momentów całej gali jestem jednak bardzo ciekawy przy czyim wejściu na ring mieliście największe ciary na prime 7. Poniżej wypisałem swoich faworytów, bo reszta to jakieś gównorapy.

czyje wejście na ring i przy której piosence wywołało w tobie największe ciary na plecach?

  • Kirimasu - Moja mała blondyneczko 36.2% (54)
  • Hellboy - Requiem for a dream 4.0% (6)
  • gladiatorzy- muzyka z filmu Gladiator 13.4% (20)
  • Bagieta – Thunderstruck 2.7% (4)
  • Bóg Estetyki – Dawaj na ring 27.5% (41)
  • Muran - Hells bells 8.1% (12)
  • Prezes FEN - Burning heart 4.7% (7)
  • Inny (dodam w komentarzu) 3.4% (5)

Oddanych głosów: 149

  • 15
  • Odpowiedz
@MikeR: Kapela i ostra wiksa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie było żadnego spektakularnego wejścia, "stare przeboje" przy ostatniej walce dobrze się wpasowały ale nie było przy tym show.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@44kr ciekawe czy celowo, czy właśnie mają z góry powiedziane, że prawa autorskie i trzeba zagłuszać. Tyle tylko, że jak mogą egzekwować prawa autorskie do dissa ferariego XD
  • Odpowiedz
@MikeR: Aż nie wierzę, że ktoś wyszedł do Mała blondyneczko..., wiec głos na to;) Choć najlepszy był kiedyś Jackiewicz co w boksie wyszedł do życie staruszka.
  • Odpowiedz