Wpis z mikrobloga

Bądź mną i kręć beke z audiofilskich odklejeńców, a później wydaj równowartość 400zl+ na podkładkę pod myszkę, która nawet o 0.1% procenta nie poprawi mojego aima w fpsach i ja mam tego świadomość, a i tak nie umiałem się powstrzymać przed jej zakupem.
No debil po prostu.
#pcmasterrace #zalesie
  • 13
@Ralphs: Ja swoją zdjąłem bo guma pod nadgarstkiem już się doszczętnie rozpuszczała. I raczej kolejnej już nie kupię bo zawsze będzie to samo. Choć taki KRUX Space Carpet wyglądałby zacnie, to myśl tego że znowu podkładka za siedem dych skończy z taką samą dziurą odpycha od zakupu. Już lepiej śmigać po samym blacie.
@Ralphs: Ale one mają tę samą wadę, czyli gumowy spód, i tak jak przez X godzin codziennie naciskam nadgarstkiem w tym samym miejscu to ta guma tak samo skończy. Już nie wspominając o tym że na lewo od biurka mam okno i promienie UV też mogą robić swoje.
@supra107 choć nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak można tę gumę od spodu #!$%@?ć. Ja wymieniam tak średnio co rok/półtora, bo na środku tworzy się taki spot na którym już się tak dobrze nie ślizga( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale guma jak nowa po tym czasie xD