Wpis z mikrobloga

Chciałbym powiedzieć wszystkim ruskim trolom których nie brakuje na wykopie. Jeżeli dojdzie do wojny z rosją to w Polsce będzie minimum milion facetów gotowych do walki i z uśmiechem na twarzy pójdą zabijać ruskich. My mamy w genach nienawiść do was i mimo że nasze Państwo jest z kartonu, to i tak pójdziemy i was zabijemy, nawet jakbyśmy mieli przypłacić to życiem.

#polityka #rosja #wojna #pobor #wojsko
SawadeeKap - Chciałbym powiedzieć wszystkim ruskim trolom których nie brakuje na wyko...

źródło: Screenshot 2024-01-15 at 10.44.18

Pobierz
  • 16
@G06DbT: Iwanku, ale wojenkomnat się nie będzie Iwanka pytał czy Iwanek chce na front.

@SawadeeKap Rosjanie powinni wziąć pod uwagę, że ewentualne wejście Wojska Polskiego (szczególnie, gdyby to był oddziały z mobilizacji) do Obwodu Królewieckiego niekoniecznie byłoby tak fajne i delikatne, jak rajdy ukraińskie na belgorodzką obłast'.

No u nas się w szkołach katuje tego Sienkiewicza, i obawiam się że mogliby nasi tam kmicicować, mając z tyłu głowy to jak sobie
@Filipterka25: dlaczego wasza propaganda zawsze musi twierdzić, że każdy jest ruskim? Jebnij się w ten pusty łeb, może pomoże.

A jak tak ci się do wojaczki spieszy, to zawsze możesz jechać wspomóc swoich braci ukraincow.
dlaczego wasza propaganda zawsze musi twierdzić, że każdy jest ruskim?

zawsze możesz jechać wspomóc swoich braci ukraincow.


@G06DbT: No tak, bo jak ktoś tobie tak robi to ty już bez oporów możesz wymyślać innym narodowość? XD
to ja zacząłem wyzywać ludzi od ruskich? Więc ktoś mnie może ruskim nazywać, ale ja go już nie, co?


@G06DbT: dokładnie tak jest, bo jesteś rusku na polskim wypoku, a nie na ruskim pikabu. Swoje zasady ustalaj u siebie - czy dziś się nachlasz czy zgwałcisz konkubinę w sławojce xD
@G06DbT: Nie pójdę walczyć na Ukraine bo to nie moje państwo, nie moje osiedle na którym zostałem wychowany. Także nie mój światopogląd bo kulturalnie do Ukrainców mi bardzo daleko.

Natomiast jak bym miał oglądać filmiki na yt gdzie ruscy chodza od domu do domu i zabijają Polaków to bym poszedł i wolał zginąć z karabinem w ręce niż na kolanach bezbronny.
Ponadto mamy lepszą technologię i lepszych sojuszników niż Ukraincy i
@malinq: skąd ci w ogóle przyszło do głowy, że jestem ruskiem? Nie wpadło ci do głowy to, że ktoś nie ma zamiaru umierać za polityków? I nie działają na mnie żadne hasła o honorze i innych takich pierdach.

Także ruscy zastanówcie się 5 razy zanim postawicie noge na naszej ziemi.


@SawadeeKap: pokaz mi ten mój akt urodzenia, bo nigdzie nie jest w nim napisane, że jestem ruskiem. Kolejny który twierdzi,
@G06DbT: ten kawałek był odpowiedzią na twój komentarz, reszte mojego wpisu dedykowałem ruskim nie Tobie. Rozumiem że nie chcesz umierać za te kartonowe Państwo, nie dziwie się. Jak już ktoś napisał wcześniej w Polsce mieszka 38 milionów ludzi, myślę że milion osób gotowych do walki się znajdzie. Licze także na nasze witaminki, przynajmniej niektóre

Nie pójdę walczyć na Ukraine bo to nie moje państwo, nie moje osiedle na którym zostałem wychowany.
@SawadeeKap: uważam, że grubo przesadzasz z tym milionem. Dziś jednak wiele osób ma za dużo do stracenia, a możliwości są zbyt duże. Podejrzewam, że każdy kogo stać ucieknie ze swoją rodziną na zachód.