Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: no bym sie nie zdziwil... Do tego jeszcze ruszaja tematy z 2007 - gdzie w wojsku latali z najwazniejszymi postaciami RP, a nie mieli przeszkolen i sprzet byl lipny z tego, co widze.
@#!$%@?: Ja wybory te uważam za najmniej uczciwe w historii 3 RP. Zostaje pytanie, jak bardzo miało to wpływ na wynik wyborów, bo Duda wygrał o włos z Trzaskowskim.
@lifapek: Tam linka dałem, ale nie ma chyba daty dokładnej, ma być około 20 mże troche pózniej, bo robą audyt państwa, a co jeszcze ma Donald o nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To już wiadomo, dlaczego Duda taki zdenerwowany. Zaraz okaże się, co się działo podczas wyborów prezydenckich w 2020.

@#!$%@?: Okaże się, że Adrian tak samo jak Barski może się zwijać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
To już wiadomo, dlaczego Duda taki zdenerwowany. Zaraz okaże się, co się działo podczas wyborów prezydenckich w 2020.


@#!$%@?: Dziwi mnie ze mu na kazdym kroku nikt nie przypomina, ze druga kadencje ma tylko dlatego ze wybory nie byly sprawiedliwe, a caly PiSowski rzad, TVPiS i ABW ruszyly na odsiecz. Poslowie i ministrowie tak sie wkrecili w kampanie Dudy (na ktora oczywiscie nie brali urlopu), ze rozdawali wozy strazackie i robili spedy