Wpis z mikrobloga

ukończył Prawo i Administrację na Katedrze Chłopskiego Rozumu Im. Dr Googla xdddd


@Nodafaq: Słyszłem, że to była Uczelnia Ordo Szuris, podobno bierze tam wieczorowe lekcje prawa, wraz z żoną.
@olo1917: @Wiesmin , dajcie spokój. Kolega użytkownik dzisiaj tłumaczył mi, że "manipuluję", gdyż zarzuciłem red. Mazurkowi, że cytując wypowiedź polityka pominął kilka słów i wypaczył kontekst, a po prostu pominięte słowa wcale nie były takie istotne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma przecież żadnej różnicy między "małżeństwem katolickim" a "małżeństwem katolickim w którym katuje się dziecko". To przecież to samo, tylko literki się różnią.
W sumie to jakie prawo złamali?

@Wiesmin: jeśli np. mówimy o zmianach w radach nadzorczych mediów, to zostały złamane:
-wyrok TK z 2016 roku - a więc i konstytucja
-ustawa o KRRiT - i tutaj warto zaznaczyć, że złamane zostało parę punktów, w tym te, które nigdy nie zostały zakwestionowane przez TK

Co do PK, to mamy 4 rzeczy:
-brak podstawy prawnej dla stwierdzenia, że powołanie Barskiego do służby czynnej było
Nie ma przecież żadnej różnicy między "małżeństwem katolickim" a "małżeństwem katolickim w którym katuje się dziecko".


@kishibashi: Manipulujesz, bo Lubczyk, nie mówił tylko o małżeństwie katolickim, w którym katuje się dzieci. Mówił po prostu o małżeństwach katolickich.
Patrząc na ostatnie wyczyny koalicji, to prawo jest tylko po to, żeby można było krzyczeć o łamaniu praworządności kiedy jest się w opozycji


@zobq: patrzcie, konfepisior xddddd