Wpis z mikrobloga

@Trelik nie wydaje mi się. Używałem 2 lata jako główny domowy internet. Jedyne co to sprawdź czy nie ma lekką, chociaż wtedy było że zwalnia do 30mbps co i tak dawało radę. No i warto jakąś apka sprawdzic ile masz do najbliższego bts (punkt dostępowy T-Mobile) i jak jest obłożony. Bo to jednak net po 5g i jak punkt jest załadowany to będzie wolno
@Trelik:

Jeśli masz router i wystarczy ci 500GB/mc masz jeszcze opcje za 35zl/mc w Orange na karte.

Kupujesz pakiet no limit za 35zl w ramach którego dostajesz 50GB/mc. Aktywujesz pakiet 4800GB co daje 400GB/mc, promocje 300GB co daje 25GB/mc, za doladowanie(jak też autodoladowanie) masz jeszcze 25GB/mc.

Na zasięgu Play jest też virgin gigaczad 450GB/mc za 35zl/mc
@Trelik: jest jeszcze opcja nielimitowanego internetu bez limitu prędkości w orange flex. Za 80zl/mc dostajesz 4 karty sim. Na jednej rozmowy , sms I nolimit internet, na pozostałych no limit internetu. Rodzinka może wziąć 2 karty z nielimitowanym internetem a rozmowy I smsy mieć za 10zl/mc w np cross mobile.
  • 0
@Pepper_kakaowiec: mam nową umowę z nimi i po przekroczeniu 300 gb zwolniło że nic nie otwiera, tak jak na starej umowie, choć teraz powinno być bez limitu. Bok mówi że jest wszystko dobrze.
@Trelik sprawdź najpierw przez przeladarke gdzie masz najbliższe, na jakich częstotliwościach i spróbuj na nie nakierować - jak wpiszesz bts T-Mobile albo znajdź bts to wyskakuje tego trochę
@Trelik to było kilka lat temu ale pamiętam że jakaś apka sprawdzałem częstotliwości i na których jest najlepiej i potem takową ustawiałem na routerze oraz kierowałem antenę jakmnajbardxoej w kierunku tego BTSa. Ale to było już że 3 lata temu