Wpis z mikrobloga

Moja była pewnie jest teraz peklowana przez jakiegoś #chad, a ja se siedzę, walę whisky myśląc o niej, #!$%@? ja. Zniszczyła moją pewność siebie i sobie poszła. Wspominam czas, kiedy mogliśmy robić razem różne rzeczy, wyjazdy, wyjścia na miasto, a teraz zostałem sam z hajsem i mam tylko kilku znajomków z którymi czasami wyjdę na jakieś jedzenie, basen, siłkę, poza tym to stypa, eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegrywpo30tce #tfwnogf #samotnosc
muchatse - Moja była pewnie jest teraz peklowana przez jakiegoś #chad, a ja se siedzę...

źródło: comment_KQSs7mwv9DJ4PSmpKF54HE2D4vCslkgP-2

Pobierz
  • 15
@muchatse: pewnie jest tak jak mówisz, bo wjeżdża tinderek i zaczynaja się nowe możliwości, ale nie załamuj się. Myśl o sobie, rób rzeczy dla siebie, powiedz muchaste i love you. Jak chciałeś przejść jakaś gierkę, to teraz masz czas się w nią wkręcić. Możesz zdobyć nowe umiejętności - nauczyć się gry na czymś, zapisać się na jakiś kurs, polecam tańce. Odwiedź se ściankę wspinaczkowa, może od lat nie byłeś na basenie.
@WyuArtykyu jak napisać, że mając kobietę nie ma się czasu na nic, nie można mieć hobby, zainteresowań czy że trzeba jej jakiegoś specjalnego pozwolenia na jakąkolwiek aktywność. XD Czyli, że tak naprawdę to może przejrzy na oczy i powinien ogarnąć sobie ssri, żeby w ogóle sobie nie zawracać dupy babami.
@ameneos: moze nie wiesz jak to jest ale póki ludzie są młodzi to poświęcają sobie czas i wiele rzeczy robią wspólnie. OP np brakuje robienia rzeczy wspólnie. Poza tym każdy może przeżyć życie wedle uznania, Ty rób po swojemu, muchatse zrobi po swojemu, ja robię po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)