Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy sobie śmigam z lekko dłuższą brodą i kończy mi sie właśnie szampon (Proraso Wood & Spice). Ogólnie czytałem, że im mniej chemii tym lepiej także macie coś do polecenia? Jestem zadowolony z tego Proraso ale może jest coś lepszego na co można by zwrócić uwagę.

#broda #zarost
  • 5
  • Odpowiedz
@Afjuu: Hagi Whisky Barber, nie wiem czy znajdziesz bardziej naturalny szampon do brody i z tak dobrym składem, szampon polecam, olejku od nich nie bo jest zbyt wodnisty
  • Odpowiedz
@Afjuu: W rossmanie nawet jest za 24zł, w hebe za 49 zestaw z olejkiem, olejek spełnia swoją funkcję tylko tak jak piszę dla mnie jest zbyt wodnisty, jeśli ci to nie przeszkadza to weź, będziesz mial zestawik w dobrej cenie bo sam olejek to około 40zł.
  • Odpowiedz
@Afjuu:
Ja odkąd przestałem codziennie stosować te wszystkie kosmetyki do brody to mam brodę w lepszej kondycji. Trochę olejku 2-3 razy w tygodniu, a tak to tylko przeczesuję i jest git.
  • Odpowiedz
  • 1
@Reevder: Dzięki, przetestuje. Olejku nie potrzebuje bo mam jeszcze jakieś półtora buteleczki także pewnie tego przez rok nie przerobie :D
@vateras131 U mnie nie ma opcji, mam za suchą skóre. Tak co 3 dni musze czymś oczyścić.
  • Odpowiedz