Wpis z mikrobloga

Ja tu widzę, że wykopki raczej mocno za Wolnym, chociaż niespecjalnie wiedzą co tak w zasadzie się tam wydarzyło i jak.

Może i macie rację, ale pamiętajcie, że te skoczki to bubki bez pokory, z mocno przerośniętym ego, a PZN - co też zrozumiałe z racji zysków - ładuje w szkolenie w skokach takie pieniądze o których inne konkurencje narciarskie mogłyby tylko pomarzyć i raczej ostatnią rzeczą jakiej chcą jest konfliktowanie się ze skoczkami.

#skoki
  • 8
@Regierungsrat_Walter_Frank: Jakby to tylko Wolny źle skakał i żalił się na trenera to dyscyplinarne wywalenie go z kadry byłoby słuszne, ale skoro cała kadra skacze piach, to takie wydalenie wygląda jak uciszanie gościa co się odważył wypowiedzieć.

A sam Wolny ma szansę udowodnić teraz, że jeśli potrenuje z jakimś innym trenerem i zacznie lepiej skakać, że ma rację. Tylko pewnie nikt w PZN tego nie weźmie pod uwagę i trener zostanie
@Mortyzowaty: Być może. Jednak jeśli jest tak, że Wolny nie mówi w ogóle trenerowi o swoich odczuciach tylko zbija z nim piątki a potem obrabia dupę w Eurosporcie to żenadówa trochę.

Małysz przecież też miał nie po drodze z Kruczkiem i było nawet tak, że spieprzył do Finlandii trenować tam z Hannu Lepistoe w drewnianym domku. Chociaż prawda jest taka, że gdyby wtedy nie był Małyszem tylko zwykłym szaraczkiem to też
@Aerthevizzt: ja wiem, ale kadra B przecież też forma mutant, dzisiaj dwóch Polaków w trzeciej dziesiątce PK i zawrotne 21 pkt przez weekend. Daleki jestem od uważania że Wolny jest niewinny i święty i cała wina leży po stronie trenera, ale jeśli (sam w to nie wierzę) nagle po odsunięciu z kadry i kilku tygodniach treningów np. z trenerem klubowym zacznie przynajmniej skakać lepiej niż reszta chłopaków co w kadrze została,
@Mortyzowaty: to, ze dziś kadra B w Pucharze Kontynentalnym jest tak nisko to wina tego, że jej najlepsi skoczkowie skaczą w kadrze A w Polskim Turnieju. Jeśli dobrze zrozumiałem to Wolny będzie mógł wziąć udział w kolejnym konkursie PŚ.