Wpis z mikrobloga

Mam poszlaki, że mojego dobrego znajomego (lv 26) bije jego dziewczyna, z którą zamieszkał. Starałem się ja i nasz inny wspólny kolega z nim o tym pogadać, ale albo to wyśmiewa albo robi się trochę agresywny (rzuca np. butelkami plastikowymi).

Co byście zrobili na moim miejscu? Tyko proszę nie pisać, że faceta nie może bić kobieta. On jest bardziej intelektualistą (skończył medycynę), a ona sportowcem (trenowała koszykowke, nie skończyła żadnych studiów).

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#pomocy
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@bArrek: No jak chłopu dzieje się krzywda to najlepiej odwrócić wzrok, a później płakać czemu tyłu mężczyzn się zabija.

Typ jeszcze raczej nie jest nawet blisko takiego stanu, ale nie wiem jak będzie za 10 lat to wyglądało.
  • Odpowiedz
@fillif: widzę każdy dla ciebie kto przejawia meskosc to musi być jaskiniowiec xD a potem płacz na tagu ze dziewczyn nie ma normalnych. Jedno pokolenie i takie sfeminizowane osobniki jak ty wyginą
  • Odpowiedz
@fillif: nic nie zrobisz, sam musi dość do wniosku że to toksyczny związek. Miałem kiedyś znajomego którego lała baba, dużo czasu mu zajęło zanim sam od niej odszedł. Nas nie słuchał i nic z tym nie mogliśmy zrobić poza przenocowaniem go po jakichś większych awanturach.
  • Odpowiedz
  • 0
@thewickerman88: Postanowiliśmy poczekać, zobaczymy jak się rozwinie.

@rafal4432 W sensie co jest dla Ciebie sfeminizowane w moim zachowaniu? Wspieranie kogoś w potrzebie? Rozumiem, że męskość to jest rzucenie go pod pociąg aby usunąć słabe ogniwo ze społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@fillif: o jakiej potrzebie tu mówimy? Jak chcesz chłopu pomóc? jedyne co można zrobić w tej sytuacji to gościa zostawić i niech sam zrozumie. Jeśli sam nie ma do siebie szacunku że się daje bić babie i z nią siedzi no to nic się nie da zrobić.
  • Odpowiedz
Starałem się ja i nasz inny wspólny kolega z nim o tym pogadać, ale albo to wyśmiewa albo robi się trochę agresywny


@fillif: Ważne że zadziałaliście, a nie olaliście, ale więcej się nie da bez jego współpracy.
  • Odpowiedz