Wpis z mikrobloga

Przeczytałem kilka artykułów i zobaczyłem nagrania na YT, które jasno mowią, że:

- większość kobiet, która zainicjowała rozwód żaluje potem swojej decyzji
- kobiety TOTALNIE nie potrafia przewidywac skutkow swoich dzialan
- nie maja zdolnosci wyciagania wnioskow
- same sobie wzajemnie zle doradzaja
- kobieta, ktora cierpi, chce zeby inne kobiety cierpialy, dlatego doradza innej rozwód.

To swiadczy o tym, ze one nie powinny naprawde nigdzie przewodzic. Ani w rodzinie, ani w zwiazku, ani w pracy. Dodatkowo bardzo rzadko potrafia przyznac sie do bledu i wziac odpowiedzialnosc za swoje czyny. Troche szokłem, bo nie sadzilem, ze to jest zbadane XD No ale to troche tlumaczy, dlaczego moje zycie bylo takie #!$%@?... Po prostu czasem pozwolilem kobiecie przewodzic, a to nie moglo sie dobrze skonczyc.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo #zwiazki #kobiety #relacjemiedzyludzkie
  • 31
  • Odpowiedz
@terminator800 wiesz jak mi sie dostaje za cytowanie BADAN zwiazanych z kilkukrotnie wiekszym udzialem ojczymow w przemocy i molestowaniu jesli chodzi o przybrane dzieci...? Smieszkowaniu nie ma konca, czasem pisza ze jak smiem zniechecac autorki takich postow i zmuszac je do nieszczesliwego zycia. Dramat
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: przykre... ale ja odkrylem, ze wybralem na partnerke najgorzej jak moglem, czyli kobiete, ktora wychowala sie bez ojca... i praktycznie 99% wszystkiego sie zgadza... a ja takie pieklo przechodzilem w zyciu...

no nic. trzeba pchac to do rozwodu... dziecka szkoda, ale ja za kilka lat jebne na zawal albo raka dostane. wtedy to juz w ogole bedzie dramat, jak dziecko na swiecie zostanie samo... za dlugo sie oszukiwalem.

od
  • Odpowiedz
- większość kobiet, która zainicjowała rozwód żaluje potem swojej decyzji

- kobiety TOTALNIE nie potrafia przewidywac skutkow swoich dzialan

- nie maja zdolnosci wyciagania wnioskow

- same sobie wzajemnie zle doradzaja

- kobieta, ktora cierpi, chce zeby inne kobiety cierpialy, dlatego doradza innej rozwód.


@
  • Odpowiedz
najczesciej mezczyzni ktorzy powinni przewodzic uwazaja ze wlasnie nie powinni i sie wycofuja


@zbrodnia_i_kawa: nie oni uważają, tylko ginocentryczna społeczność wolnych i niezależnych kobiet
  • Odpowiedz
@terminator800 z tego ze tez nie macie ojcow plus ideologia, czyli mylenie rownouprawnienia z rownoscia. To ze kobieta ma prawo do edukacji, pracy i glosowania po wojnie wynikalo z demografii powojennej w Polsce, mezczyzn bylo za malo zeby zapewnic kobietom byt. Tyle ze juz wojna dawno minela, mezczyzn jest duzo, spokojnie moglibysmy wrocic do stanu sprzed wojny.

Natomiast ojcow jest brak i nie ma komu mezczyznom tlumaczycc i pokazywac, ze maja
  • Odpowiedz
@terminator800: 15 lat Ci trzeba było na to, żeby zrozumieć że kapitanem w związku masz być Ty i nawet ona tego wymaga? Ile lat miałeś jak się żeniłeś? Jak miałem ze 20 lat to dziewczyny mnie uświadomiły, że chcą żebym to ja dominował w relacjach, wcześniej chciałem być przyjacielem. Takie laski jak Ty opisujesz to potrzebują już w ogóle króciutkiej smyczy i najlepiej zimnego socjopaty, który będzie traktował je jak
  • Odpowiedz
brak umiejetnosci stawiania granic to skutek braku szczerosci z samym soba, brak bycia swiadomym swoich wlasnych uczuc, i wieki zapijania problemow


@zbrodnia_i_kawa: to głównie brak właściwego wychowania
Mężczyźni są wychowywani przez kobiety. Pierw matka z babką, później nauczycielki w szkole.
I od początku wpajane, że dziewczynkom należy ustępować.

Z faceta robi się ciapę właśnie przez wychowania, a raczej "tresowanie". "Tresowany mężczyzna" jest całkiem miłą lekturą.
  • Odpowiedz
Zamiast omowic problem z partnerka


@zbrodnia_i_kawa: niestety to trzeba mieć partnerkę, a nie samolubną babę

Gdyby typ postawil granice.

To nie będzie miał baby. Musi tolerować, albo
  • Odpowiedz
@lexico nie, uwazaja cie za psychicznego z innych wzgledow. Baby akceptuja facetow ktorzy cpaja, chlaja i gwalca im dzieci, naprawde, skasowanie konta na isnta to zadne poswiecenie i jak laska jest naprawde #!$%@?, to tak - noe bedzie mial baby, ale przeciez i tak nie bedzize mial baby, bo przespi sie za jakos czas z innym
  • Odpowiedz
@terminator800 wg mnie to co piszesz jest duża generalizacja ze względu na Twoje złe doświadczenia związkowe, bo ogólnie jest sporo dobrych związków i małżeństw. Kobiety potrafią przewidywać skutki swoich działań ale jak są mega toksyczne lub mają jakieś zaburzenia to myślą w innych kategoriach swojego świata w głowie który często jest inny niż realny i to się tyczy też zaburzonych mężczyzn. Gdy mamy ogromne zniekształcenia poznawcze i zaburzenia osobowości to widzimy
  • Odpowiedz