Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: Ale serio, pokażesz mi program 3 drogi który mówił o dobrowolnym ZUSie? Bo z palcem w nosie pokaże ci 5 źródeł gdzie od początku była mowa o zawieszeniu na miesiąc. Do kogo masz pretensje że nie czytasz programu jakieś partii?
  • Odpowiedz
Ale serio, pokażesz mi program 3 drogi który mówił o dobrowolnym ZUSie? Bo z palcem w nosie pokaże ci 5 źródeł gdzie od początku była mowa o zawieszeniu na miesiąc.


@Gluptaki: w wywiadzie z mazurkiem. I zanim powiesz, ze to nie program - to zapoznales sie z moja definicja programu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: A tak serio to pokaż w programie gdzie tak było napisane. Programie TD nie PSLu.

chrum nigdy nie bylo takiej obietnicy, nikt nigdy nie mowil, pokaz mi reportaz tvnu gdzie tak mowia no


To jest #!$%@? podstawowy argument dzbanie, jak coś twierdzisz to udowodnij to.

w wywiadzie z mazurkiem. I zanim powiesz, ze to nie program - to zapoznales sie z moja definicja programu? ( ͡° ͜ʖ ͡
Wink - @yhbgrobdoivbvwamsv: A tak serio to pokaż w programie gdzie tak było napisane....
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ale co mnie obchodzi twoja definicja, skoro istnieje ogólna definicja tego czym jest program wyborczy xD

Zresztą gdzie w tym wpisie napisałeś jakąś definicję? Chyba nie myslisz że jesteś na tyle ważny że każdy będzie wiedział jak coś interpretujesz? xD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Okej, czyli jesteś jednym z tych szczekaczy którzy nawet jednego argumentu nie potrafią napisać. Przynajmniej wiem teraz, że jesteś kolejną osobą z którą dyskusji nie ma co zaczynać xD
  • Odpowiedz