Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/74581747/na-reddicie-samo-szurostwo-na-temat-ufo-teraz-gada

@mecenassrenas: Co jak co, ale z merytorycznych komentarzy cenzurować się nie dam.

na reddicie samo szurostwo na temat UFO

teraz gadają o jakichś "innych wymiarach" skad pochodzi NHI lol


Członkini kongresu USA.
Czas: 2:00
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/195l1x9/mentioning_interdimensional_beings_shows_the/

#ufo #uap
  • 33
@toresh: Imho wszystkie te sprawy, UFO, "duchy", spirytualizm, "magia", objawienia etc. to są emanacje tej samej siły, drugie strony tej samej karty. To próba kontaktu realizowana od tysięcy lat, przez kogoś/coś co nie do końca nas rozumie, dlatego do komunikacji używa pewnych symboli. Albo zabawa adminów symulacji :))
@Eillis: @vanitydomain @Marek_Tempe @toresh @Corvus_Frugilagus

Już o tym wspominałem, ale bardzo gorąco polecam choć pobieżne przeczytanie książki "Struktura rewolucji naukowych" - Thomasa Kuhna. (W necie jest wersja i polska i angielska). Przy czym uprzedzam - książka jest dość stara (lata 1960). I NIE ma bezpośrednio nic wspólnego z UFO, dotyczy rozwoju nauki i postępu a autor jest fizykiem z wykształcenia. Natomiast czytając można niemal od razu zauważyć, że ten "zdrowy naukowy
@bialy100k: Ruszyłem na poszukiwanie tego po półkach bo mam na 100%, ale nie trzeba w sumie nawet tego czytać żeby

zauważyć, że ten "zdrowy naukowy sceptycyzm" który powszechnie obserwujemy nie jest tak do końca właściwy jeżeli opisujemy zjawiska których nie rozumiemy.

Jeżeli obserwujemy zjawiska lub obiekty których działania nie rozumiemy na bazie współczesnej nauki - to nie należy ich odrzucać, a zastanowić się dlaczego i w jakim kierunku iść, by je
@Marek_Tempe: @vanitydomain
Jeżeli będziecie czytać, to warto sam początek by poznać jak autor rozumie wprowadzane pojęcia "paradygmat" oraz "nauka prosta" (i ew. potem "rewolucja naukowa") Środek to dużo rozważań, momentami nudnych. No i bardzo ważne są moim zdaniem rzut oka na końcówkę i KONIECZNIE komentarze do kolejnych wydań.
Sam przeczytałem całą, jak macie czas - to polecam.