Wpis z mikrobloga

  • 0
Od lutego rzucam. Siłownia, rower, czysty umysł, dieta, regeneracja wątroby, trzustka. Sciągam aplikację i będę się chwalił (ʘʘ)
  • Odpowiedz
za mało?


@Woogee: od jakichs 15 lat dziennie po robocie 2 czeropaki :) W weekend wiecej :P Dzisiaj jedynie zluzowalem bo w nocy cos mnie dopadlo - goraczka itp i czuje sie jak wypluty toffi :P Tak ze na spokojnie ze 2 piwka jeszcze i spac. Wczoraj jak padlem o 18 to wstalem dzisiaj o 11 :P
  • Odpowiedz
Sprawdzałeś wątrobę? ja waliłem po 6 piw dziennie przez 4 lata z kilkoma przerwami po 1-2 miesiące i boje się sprawdzić xD


@Msciwy_pterodaktyl: MIalem jakos rok temu usg jamy brzusnej (z innego powodu). Bez wiekszych zmian (co mnie zdziwilo :P) Pani sie zapytala jak czesto chodze do toalety. A ja na to zalezy ile piwa wypije. Ta sie zasmiala i powiedziala ze to mialo byc jej nastepne pytanie :PP ale
  • Odpowiedz
Robocop jesteś (òóˇ)


@Woogee: No nie do konca. Jak mnie wczoraj cos scielo to 17h w lozku spedzilem :P.
Ale ja tak mam. Jak mnie cs bierze to jeden dzien z pierdutniecem a potem spokoj. Ra tylko bylo inaczej ale mysle ze to covidek mogl byc. prawie 3 dni goraczki non stop :P
  • Odpowiedz
@Woogee: Tak z ciekawości bo przypadkiem tutaj trafiłem. Masz samochód czy nie? Jeżeli tak, to ile godzin potrzebujesz, żeby wytrzeźwieć jak tyle walisz? xD
  • Odpowiedz
@gorzki99: #!$%@? ci to usg wykryje. Znam alkusów co tak samo się cieszyli bo na usg niepowiększona a potem marskość.
A mi np. na usg też wyszła idealna, a dopiero na fibroscanie stłuszczona i to już pod drugi stopień. Na szczęście to jeszcze da się odwrócić.
  • Odpowiedz