Wpis z mikrobloga

@colliee a co ze 100 konkretow realizuja?
aktualnie robia przedstawienia dla idiotow, ktorzy sie z tego codziennie ciesza
a cala ta koalicja ma wspolny jeden cel zniszczyc Polske i PiS
@colliee: Ta fala niewygodnych pytań z 3 stron mnie poraziła wczoraj! Przynajmniej krzesło miał wygodne.
dziennikarze strzelali bez ostrzeżenia.
Super wyjaśnił legalność działań w tvp, wogole godzinę gadal o praworządności.
@Cinos Osiągnięcia, dokonania:
-Prokurator Krajowy Dariusz Barski „odwołany” 12.01.2024,
-Beata Szydło odwołana z funkcji przewodniczącej rady społecznej 5-ego Wojskowego Szpitala Klinicznego 11.01.2024,
-Michał Kot odwołany ze stanowiska dyrektora Instytutu Pokolenia, Konrad Wnęk odwołany ze stanowiska dyrektora Instytutu Strat Wojennych Andrzej Przyłębski(prywatnie mąż prezes TK Julii Przyłębskiej) ze stanowiska dyrektora Instytutu De Republica 10.01.2024,
-Łukasz Szumowski odwołany z funkcji dyrektora Instytutu Kardiologii 09.01.2024,
-Jan Sarnowski traci stanowisko w państwowej spółce Korporacji Ubezpieczeń Kredytów
Obietnice, plany, oczekiwania:


-kredyt 0%,

-800+,

-wakacje kredytowe,


@Wezzore-04: Proszę nie, nikt tego nie oczekiwał, nikt tego nie chce (poza deweloperami). Miałem i dalej mam złudną nadzieję, że tego syfu nie wprowadzą i była to tylko kiełbasa wyborcza.
@Wezzore-04: Nie rozumiem po prostu dlaczego wrzucasz to jako sukces. Do sukcesów możesz też dodać rekordowy deficyt budżetowy mimo że mówił że to złe, największy fundusz na premiera mimo że mówił że to złe a no i oczywiście największą ilość ministrów dotychczas mimo że mówił że to złe