Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak tam park maszynowy u Ropucha. Rzekomo dawno temu kupił skuterek zombie na wynajem, rowery zombie na wynajem i jeszcze chyba brał coś innego. Wszystko z myślą o potencjalnych szaleńcach, którzy ośmielą się zapuścić w rejony capiące gównem z rowu melioracyjnego i farmą dengi, za jedyne $24 za noc + śniadanie (jak sobie zamówią z restauracji na dowóz i dodatkowo zapłacą). Mam wrażenie że on to wszystko albo oddał albo powymieniał za Cambodię. Gości chyba nie ma żadnych, bo inaczej nie musiałby lepić gniotów dzień w dzień.
#raportzpanstwasrodka
  • 6
@darth_invader: Skuter który użytkują Maciek z Natalią też miał należeć do gapciowej wypożyczalni. Podczas zakupu tego skutera gapciu powiedział, że jego gość pan Marek inwestuje w jego biznes wynajmu jednośladów. Gdy zapytałem Macieja na livie jak to jest z tym skuterem dostałem bana :(
@-x_x-: dawno temu o tym było pisane.
Tak obcy gość idzie do salonu, kupuje nowy skuter i daje Kamerdynerom do użytkowania:)
Pewnie kupili sami w salonie tylko jako że zaczynali żebrać na jutubie to nie mogli pokazać że żyją za bogato.