Wpis z mikrobloga

@Jaadammm kilka dni temu pisano, że Ministerstwo Sprawiedliwości wstrzymało przelewy z Funduszu m.in. na organizacje Mateckiego, skończyła się kasa dla trolli to i zaczęli pisać co naprawdę uważają.
  • Odpowiedz
@Jaadammm swoją drogą to gadałem z kolegą co jest mega pisowcem, m.in. o tych sedziach trybunału co są nielegalnie wybrani. I jego argument był taki, że racja, nie powinni byli być wybrani, wcześniej PO wybrało swoich nielegalnie, a PiS swoich później ALE skoro już został wybrany i przeszedł procedurę (w sensie prezydent zaakceptował itp.) to już muszą działać. Na nic moje argumenty, że skoro byli wybrani nielegalnie, jak tamci od PO
  • Odpowiedz
@Jaadammm: mega mnie to bawi. Ostatnio na instagramie napisałem jakiś krytyczny komentarz odnośnie pis. Za chwilę dostałem odpowiedź jak bardzo się mylę i za jakiś czas będę płakał przez Tuska. Z ciekawości wlazłem na to konto i widzę tak. 0 obserwowanych, 0 obserwujących, 0 postów, tylko jakaś facjata na profilowym xD

I po co takiej osobie Instagram jak nic na nim nie obserwuje i nic nie publikuje xD. Nawet się
  • Odpowiedz
@Jaadammm: Ostatnimi czasy czytam sobie na twitterze posty z jednej i drugiej strony i zauważyłem pewną zależność:
Jeżeli profil prowadzony jest przez pisowca to w komentarzach są prawie tylko zwolennicy koalicji
Jeżeli profil prowadzony jest przez kogoś koalicji to wylewa się na niego hejt pisiorów
Pytanie jest zasadnicze - czy oni prowadzą swoje profile nie dla swoich zwolenników tylko dla przeciwników?
  • Odpowiedz