Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda: m^2 folii za jakieś 200PLN, ale wystarcza na zrobienie 3-4 takich samochodów. @sebba8 okleja samochody, więc ma dostęp do takich rzeczy, a mi okleił po znajomości jakimiś odpadami. oczywiście montaż/demontaż we własnym zakresie. materiały i robociznę (a jest tej roboty trochę) wyceniamy na 300PLN brutto

@valdo: było aluminium. Volvo postanowiło wsadzać prawdziwe aluminium i po kilku latach użytkowania jest na nim pełno wgnieceń. kupiłem plastikowy zestaw
mattcabb - @jestem_legenda: m^2 folii za jakieś 200PLN, ale wystarcza na zrobienie 3-...

źródło: comment_85yMKr7DRHODwn1FgKPFCZ4vGCzphtxZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mattcabb: Ostatecznie wygląda dobrze.. Ale ja wolałbym jakieś kontrasty. :) Widzę ze lakier biały/srebrny, więc i w takie barwy bym celował. Współgrałoby też z fotelami. :)

Ale jest dobrze. Lubie jak ktoś wkłada własną prace, dopracowuje swój sprzęt. Duży +
  • Odpowiedz
@Unik4t: w poprzednim V50 miałem na biały mat oklejone. Wyglądało rewelacyjne, ale raz w tygodniu trzeba było wycierać, bo kurz było na tym widać strasznie.
  • Odpowiedz
@pioterhiszpann: jeszcze się nad tym zastanowię. może rzeczywiście warto wrzucić tam coś jasnego. pasowałoby mi do tapicerki (mam jasne siedziska i czarne boczki). pobawię się potem w fotoszopie i zobaczę co z tego wyjdzie.

na razie mam film do złożenia z wymiany.
  • Odpowiedz