Wpis z mikrobloga

Ukrainiec Bodnar robi w Polsce b----l jak na Ukrainie. Za chwilę będziemy do siebie strzelać. Ale Ukrainiec ma to w dupie, w końcu Polska jest potrzebna tylko Polakom.

Podsumowując, Prokuratura bez wątpienia potrzebuje odnowy, wielkiej reformy. Sam przecież  napisałem o tym książkę w zeszłym roku i mówię o tym publicznie od wielu lat, bez odzewu. Ale jako szeregowy prokurator, jeden z kilku tysięcy, jestem pełen obaw o dalszy rozwój sytuacji, o bardzo prawdopodobne powstanie, choćby czasowe, dwuwładzy w Prokuraturze. Niedaleko stąd do anarchii i chaosu. Mam smutne, bolesne odczucie, że ten prawie 20-letni konflikt polityczny rujnuje nasze Państwo i jego instytucje do spodu. Niczego nie uczymy się z historii, jak widać.


Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/zmiana-prokuratora-krajowego-opinia-gabriela-weglowskiego,524915.html

#polska #ukraina #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukrainiec Bodnar robi w Polsce b----l jak na Ukrainie. Za chwilę będziemy do siebie strzelać. Ale Ukrainiec ma to w dupie, w końcu Polska jest potrzebna tylko Polakom.


@oydamoydam: O czyli walcza z korupcja, o to chodzi?
  • Odpowiedz
  • 0
Literally facism wyrzucić jakiegoś pisowca z prokuratury xdd


@BayzedMan: Coś musi być w tych ukraińskich genach.

"Do przestępstw doszło pod koniec maja w obrębie jednej z warszawskich szkół, do której uczęszcza syn Rzecznika Praw Obywatelskich. 14-latkowi i jego dwóm kolegom zarzuca się, że podchodzili z nożem do rówieśników – młodszych od siebie – i grożąc, domagali się pieniędzy. Jak mówi źródło portalu tvp.info, chłopcy domagali się kwot – 10, 20
  • Odpowiedz