Wpis z mikrobloga

Ale jak to czemu konfa tylko 5% w najnowszym sondażu IBRIS? Mówicie, że prawie 50% utraconych zwolenników konfy zmieniło na 3D i KO? Jak to?
Gaśnica nie pomogła?
Nie pomogło szczucie na nieeewdzięcznyych ukraińców i żydów?
Nie pomogły teorie o Płaskiej ziemii?
Ani propagowanie wyjścia z NATO i UE, czy grożby wysadzenia sejmu w powietrze?
Szukanie bazy dowodzenia żydów w aquaparku też?
No co ty.

BayzedMan - Ale jak to czemu konfa tylko 5% w najnowszym sondażu IBRIS? Mówicie, że p...

źródło: kekew

Pobierz
  • 15
Czytałem, że 7% i 39% zrezygnowanych wyborców przeskoczyło na KO i 3D, a gdzie reszta może do korwina ale to i tak malutko

@BayzedMan: Elektorat ucieka przez podział. Kilka procent zniechęconych już uciekło do 3D i innych. Teraz następuje podział elektoratu „twardogłowych”.
Co tam słychać Jasio, ruskie czołgi już pod Lizboną? Twoje bredzenie jest lepsze, niż teorie o płaskiej ziemi.


@kochamcovid: Subtelna różnica jest taka, że @BayzedMan nie chce swoim przekazem wygrać wyborów i być partią rządzącą krajem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BayzedMan: Sondażownie dały taki popis przy wyborach, że nie wiem czy wrto jeszcze na nie patrzeć :D Dla równowagi: Opinia24, która o dziwo trafiła dość dobrze z wynikiem wyborczym Konfederacji, szacuje jej aktualne poparcie na 12%
@KotBojowy: mnie nie trzeba zgarniać, głosuje na prawicę 15 rok i widzę co robi volksdeutsch i co robi PIS i nie popieram tego, żałuję że nasz spolaryzowany naród walczy sam ze sobą, zamiast budować dobrobyt i kapitalizm, a nie dławiący potencjał narodu socjalizm. I życzę wam wszystkim jak najlepiej i trafnych politycznych wyborów w przyszłości