Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: No cóż, widać ewidentne deficyty intelektualne, ale wiara w Kaczora Dyktatora wydaje się być autentyczna. Podobnie jak u tego który Adamowicza zadźgał, on też święcie wierzył że za całe zło które go spotkało winny jest Tusk. Sakiewicz powinien odpowiedzieć karnie za programowanie mózgów takim niestabilnym emocjonalnie osobnikom, bo może skończyć się to jakąś tragedią.
  • Odpowiedz
Sakiewicz powinien odpowiedzieć karnie za programowanie mózgów takim niestabilnym emocjonalnie osobnikom, bo może skończyć się to jakąś tragedią.


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Myślisz że grubasa to obchodzi? Jak taka psychicznie zwichrowana jednostka pod wpływem pisowskiej propagandy kogoś #!$%@? to zawsze można to zwalić na niepoczytalność
  • Odpowiedz
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: To w dużej mierze wynika z tego że to są ludzie z nagonki, znając PiS to jacyś niepełnosprawni, którzy do końca nie ogarniają o co chodzi. Raz jak byłem na jakimś wiecu PiSowskim to zaraz rzuciło mi się w oczy ilu tam jest niepełnosprawnych umysłowo (I nie mówię tego jako obelga. Po prostu ludzie zachowujący się dziwnie, z jakimiś tikami nerwowymi, zaczepiający przechodniów żeby opowiedzieć jakieś odklejone historie itd.
  • Odpowiedz
@deletenomads: @HrabiaTruposz No ewidentnie raczej nikt w pełni zdrowy na umyśle nie popiera PIS. Z drugiej jednak strony tym bardziej wykorzystywanie takich ludzi powinno być karane. Jak dasz benzynę i zapalniczkę osobie z zespołem downa i powiesz jej idź podpal tamtą budę, to kto będzie winny? Ten który podżega a nie osoba chora i zmanipulowana, proste. Sakiewicz ewidentnie przegina. Oglądałem dziś transmisję w TV Republika, kompilacją dezinformacji i szczucia
  • Odpowiedz