Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca #handel

W poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną na przedstawiciela handlowego do hurtowni motoryzacyjnej. Widziałem, że tam głównie handlują częściami. 26 lvl, po maturze cały czas produkcja i chcę spróbować w handel. Nie jestem jakimś specem motoryzacyjnym, ale gdzieś bym musiał zacząć, bo w większości ofert na PH chcą doświadczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest tu ktoś z branży i powiedziałby mi, czy w ogóle warto się w to pchać? Lub jeśli bede tam na rozmowie to o co dopytać?
  • 3
  • Odpowiedz
@adeQ177: Ić Pan w #!$%@?, ja właśnie uciekam ze sprzedaży. Trzeba mieć do tego predyspozycje to po pierwsze, lubić pracę w ciągłym napięciu, stresie i tzw. "gaszenie pożarów" oraz dobrze trafić, ponieważ sprzedaż to nie jest wyłącznie wzięcie za coś pieniędzy. Jeśli firma ma słaby produkt lub w słabej cenie lub słaby marketing itd., jeżeli otoczka leży to nic nie nasprzedajesz a premia jest (hyhy) od realizacji planu. Pytanie jeszcze czy
  • Odpowiedz
  • 0
@SchabowyZeMizeria: Zaproponowałbyś mi jakieś pytania, które mogę zadać na rozmowie? Firma handluje częściami samochodowymi, więc jednym produktem nie handlują. W ogłoszeniu jest napisane tylko, że służbowe auto i tel.
  • Odpowiedz