Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po około 5 latach grania na giełdzie, lurkowania na tagu, czytaniu newsów ze świata finansów, gdy po inwestowaniu w akcje/etf wciągnąłem się w kontrakty cfd i w ostatnich trzech latach przepaliłem troszkę ponad 100k na cfd, choć odrabianie szło nieźle to teraz tak mnie wyczyściło, że nie zamierzam stracić już żadnej kolejnej złotówki i choć będzie brakowało tego dreszczyku gdy w ciągu dnia zarobiło się 10k, ale jednak nie będzie brakowało uczucia strat, a zyska na tym moja psychika i co najważniejsze portfel, a że kupiłem jakiś czas temu dom to tym bardziej już nie mogę pozwalać sobie na głupie przepalanie hajsu. Tym samym kończę przygodę, zamknąłem konto na xtb i na tag #gielda też nie będę zaglądał. Powodzenia inwestorska braci.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: a bo wzięło cię na "granie na giełdzie"
Przeanalizuj jaki byś miał wynik gdybyś te 5 lat temu zaczął kupować i holdować indeksy amerykańskie. Gdybyś tak na przykład wpłacał połowę depo na SPY i połowę na QQQ i trzymał no matter what.
Myślę że byłbyś bardzo zadowolony z wyniku finansowego, ale nie byłoby tych "derszczy"
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @KrowkaAtomowka nie, nic takiego się nie stanie. To nie jest, że ja przewaliłem cały majątek i że cały muszę #!$%@?ć, nadal żyję na ok poziomie, jeżdżę autem za ponad 150k, #!$%@?łem w 3 lata raptem pół roku dochodu netto, a więc jestem tylko o pół roku do tyłu. Właśnie dlatego odchodzę bo to zaczeło mieć znamiona hazardu, a nie chcę żeby aż tak mnie to wciągneło. Teraz