Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #blackpill #przegryw #niebieskiepaski

Dlaczego myślicie, że skoro jesteście brzydcy, to automatycznie nadrabiacie charakterem? Przecież na każdym kroku udowadniacie tutaj, że jest całkowicie odwrotnie i wasza okropna aparycja to tylko przedsmak zgnilizny, którą macie w środku :))) Właśnie dlatego wolimy Chadów, bo oni oprócz wyglądu mają też normalną psychikę i zdrowe poczucie własnej wartości. Tylko z takimi osobnikami chcemy się spotykać i kopulować - reszta wstręciuchów i toksyków może tylko o kobiecie pomarzyć :))) Nikt się nie będzie użerał z jakimś psycholem, który nawet nie pociąga fizycznie i ma wypaczony charakter, nawet się nie łudźcie. Jesteście dla kobiet kompletnie niewidzialni na rynku matrymonialnym :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #blackpill #przegryw #niebieskiepaski

Dlaczego...

źródło: 64651513

Pobierz
  • 34
wolimy Chadów, bo oni oprócz wyglądu mają też normalną psychikę i zdrowe poczucie własnej wartości.


@WyzwolonaPodrozniczka to tylko wrażenie, tak naprawdę chcą jedynie wyruchać i powiedzą wszystko co się chce usłyszeć żeby się dobrać do pieroga. Wiadomo, że mizogin to nie jest odpowiedni partner, ale normalny chłop owszem.
@WielkiNos:

@WyzwolonaPodrozniczka to tylko wrażenie, tak naprawdę chcą jedynie wyruchać i powiedzą wszystko co się chce usłyszeć żeby się dobrać do pieroga.

Jak każdy facet, robią to zarówno haki jak i mariuszki. Różnica tylko taka, że ta pierwsza grupa ma większą skuteczność. Motywy i pobudki, którymi kierują się mężczyźni w stosunku do kobiet są zawsze takie same. Urodziłaś się wczoraj? Serio współczuję, jeśli wierzysz Jankom w ich "czyste i szczere" intencje...
@WyzwolonaPodrozniczka:

Właśnie dlatego wolimy Chadów, bo oni oprócz wyglądu mają też normalną psychikę i zdrowe poczucie własnej wartości.


I przejawem tej normalnej psychiki oraz zdrowego poczucia własnej wartości chadów jest to, że traktują kobiety jak ściery. Bo mogą - w kolejce za drzwiami czeka całe stado kobiet chętnych do kopulacji, zatem jeśli którejś coś się nie podoba to wypad.

Najwyraźniej lubicie być traktowane jak ściery przez tzw. silnych mężczyzn. Ok -
@jagoslau: Ale dlaczego twierdzisz, że jak ktoś ma powodzenie wśród kobiet, to automatycznie musi być ch#jem? Naprawdę w taki sposób musisz się dowartościowywać, że próbujesz umniejszać atrakcyjniejszym facetom? Z góry zakładasz, że jak ktoś ma urodę i wygląd to nie ma do nikogo szacunku i źle traktuje kobiety. A ja już się wielokrotnie przekonałam, że wcale tak nie jest. Najgorsi są faceci z deficytami i z kompleksami na punkcie swojej męskości
@WyzwolonaPodrozniczka podoba mi się jak narracja sie zmienia, napierw mialas troche powyzej 20 lat, teraz juz masz 3 dychy na karku. Jest taki cykl zycia czlowieka 7letni, zobaczysz sama swoje nastawienie oraz smutek z zycia jak bedziesz troche starsza ????. Pozatym powiedz sama sobie ktòry CHAD chialby 30 latke, jak moze miec twoj mlodszy, zdrowszy odpowiednik.
@Hariel: Nigdy nie mówiłam, że mam 20 lat. Jestem blisko 30 i obecnie przeżywam najlepszy okres w swoim życiu :))) Oby trwał jak najdłużej :))) Sama mam branie u facetów młodszych od siebie i to haków, więc trudno, żebym godziła się na wątpliwej jakości atencje jakiegoś obrzydliwego Jana z Polandii :))) Wiadomo, że kiedyś się to skończy, ale żyję chwilą i mam się świetnie :)))

@giko123 Ja tak nie uważam. To
@WyzwolonaPodrozniczka mowilas ze masz 20 kilka, a teraz 3 dychy na karku. Masz branie u facetòw ktòrzy nie traktuja cie jako przyszla zone, partnerke tylko ktorzy patrza na ciebie przez pryzmat twoich genitaliòw, a to jest duża ròżnica. Dobrze ze wiesz ze to sie skonczy. Zyj chwila, bo tylko to ci zostało.
@Hariel:

@WyzwolonaPodrozniczka mowilas ze masz 20 kilka, a teraz 3 dychy na karku.

A czy to się wyklucza? Można mieć zarówno 21 jak i 29 lat mówiąc 20 kilka :)))

Masz branie u facetòw ktòrzy nie traktuja cie jako przyszla zone, partnerke tylko ktorzy patrza na ciebie przez pryzmat twoich genitaliòw, a to jest duża ròżnica.

No tak bo te wszystkie Janki z