Wpis z mikrobloga

Najlepsze są te tuskoboty rozpaczliwie tłumaczące tu czy na twiterze że te barierki to na jeden dzień i jest wszystko ok. W czasie rządów PiS do początku 2021 r. było dokładnie tak samo, barierki rozstawiano tylko na demonstracje, czego dowodem jest choćby screen poniżej gdzie Kierwiński wyraźnie pisze że "barierki wróciły" przed sejm. No i tak było do końca 2020 r. Ale od 2021 r. członkowie różnych organizacji lewackich zaczęli wdzierać się nocami na teren sejmu i mazać elewacje jego budynków farbą w spreju. Dlatego barierki przed sejmem w ostatnich dwóch latach były już na stałe.

#sejm #polityka #bekazlewactwa
Thorkill - Najlepsze są te tuskoboty rozpaczliwie tłumaczące tu czy na twiterze że te...

źródło: 5454

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Thorkill: o siemanko ziomeczku, dawno cię nie widziałem. Co nowego w partii? Awans jakiś był? Jakie plany na uniknięcie losu Kamińskiego i Wąsika?
  • Odpowiedz
  • 2
@Thorkill a elewacje zespołu budynków rządowych przy Al. Ujazdowskich/ Al. Szucha też mazali? Bo przez bardzo długi czas nie mogłem tam normalnie rowerem przejechać, bo z chodnika/ścieżki na jakieś 6m szerokości, 4m były ogrodzone zostawiając tylko waziutkie przejście dla reszty
  • Odpowiedz
@Thorkill: Tłumaczenie zamordyzmu i katotalibanu pisowskiego i robienie sobie beki z ludzi tłumaczących to samo ale należących do partii pro europejskich pro wolnościowych i pro LGBT...
To jest jak tłumacznie że NSDAP też pałowało ludzi XDDDDDDDDD

Polacy nie chcą zamordyzmu wiec tak wybrali, mają w dupie socjal, TVP czy barierki przed sejmem, za to wy prawacy non stop o to płaczecie i wytykacie "patrzecie co wybraliście lewcy jesteście zadowoleni?" i
  • Odpowiedz
  • 5
@siemankooo: Co to za bełkot gościu? Przecież tu się wszyscy normalni ludzie śmieją z Hołowni i reszty peowców i tego ich wieloletniego spinu "o zamordystycznych barierkach Pisu i tego że my będziemy inni, otwarci", przykład poniżej. Z ich hipokryzji i tandetnych kłamstw się wszyscy śmieją. Rozumiesz już czy masz zbyt ciasny umysł żeby to pojąć?
Thorkill - @siemankooo: Co to za bełkot gościu? Przecież tu się wszyscy normalni ludz...

źródło: GDjEi9_XoAA3Exx

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Yurakamisa: Nic nie ucinałem. Wziąłem ten screen z jakiegoś konta na twitterze. Jeżeli ktoś to zmanipulował graficznie to przepraszam, nie było to moim zamiarem. Ale ta ucięta końcówka niewiele zmienia bo to w sumie bełkot. Zawsze za konstytucją stoją instytucje i ludzie. Stały wcześniej i będą stały później. Co to zmienia w kontekście nazywania konstytucji pogardliwie świstkiem? Jak stoją za nią "nasi" ludzie to jest konstytucją, a jak "ich" to
  • Odpowiedz