Wpis z mikrobloga

Najlepsze są te tuskoboty rozpaczliwie tłumaczące tu czy na twiterze że te barierki to na jeden dzień i jest wszystko ok. W czasie rządów PiS do początku 2021 r. było dokładnie tak samo, barierki rozstawiano tylko na demonstracje, czego dowodem jest choćby screen poniżej gdzie Kierwiński wyraźnie pisze że "barierki wróciły" przed sejm. No i tak było do końca 2020 r. Ale od 2021 r. członkowie różnych organizacji lewackich zaczęli wdzierać się nocami na teren sejmu i mazać elewacje jego budynków farbą w spreju. Dlatego barierki przed sejmem w ostatnich dwóch latach były już na stałe.

#sejm #polityka #bekazlewactwa
Thorkill - Najlepsze są te tuskoboty rozpaczliwie tłumaczące tu czy na twiterze że te...

źródło: 5454

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@erebeuzet: nawet jeśli przyjąćby, że jak piszesz, jedni i drudzy (PiS/po) są tak samo tępi (wiadomo, że nie są, wykształcenie, udział przedsiębiorców, pracujących itp).
Ale nawet jeśli by tak przyjąć - to w dalszym ciągu konfederaci na których własna partia pluje nazywając ich idiotami, okłamując I serwując skrajnie sprzeczne poglądy w kluczowych aspektach są znacznie, znacznie głupi.
  • Odpowiedz
Nic nie ucinałem. Wziąłem ten screen z jakiegoś konta na twitterze.


@Thorkill: czyli przyznajesz, że bezmyślnie powtarzasz fejki bez jakiejkolwiek próby ich weryfikacji? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
zyli przyznajesz, że bezmyślnie powtarzasz fejki bez jakiejkolwiek próby ich weryfikacji?


@an-drzej: Nie ma żadnego fejku. Pierwsza część zdania "Konstytucja to świstek papieru" jest najważniejsza. Od razu mnie ona uderzyła bo pamiętam narracje waszego obozu z lat 2016-2018 gdzie traktowaliście konstytucje jako pewną relikwie coś wręcz świętego. Organizowaliście uroczyste czytania, wiece gdzie wielokrotnie powtarzana była fraza "Konstytucja to NIE świstek papieru". A teraz nagle taka zmiana akcentu. Dla mnie jej
  • Odpowiedz
Ale od 2021 r. członkowie różnych organizacji lewackich zaczęli wdzierać się nocami na teren sejmu i mazać elewacje jego budynków farbą w spreju. Dlatego barierki przed sejmem w ostatnich dwóch latach były już na stałe.


Twierdzisz, że przeskoczenie tych barierek to zadanie nie do wykonania? Skąd wiadomo było, że to lewica? Jakieś źródło, coś?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: wy jestescie jacys niedokolysani? Przeciez tak wlasnie bylo. Czego #!$%@? nie rozumiesz w zdaniu że byly tylko na manifestscjach a potem były juz na stale od dwóch lat bo sie ludzie wdzierali usun konto przepros matke


@Frygus96: a potem płaczecie, że moderacja jest lewacka i nie możecie skleić czemu wyłapujecie bany XD
  • Odpowiedz
  • 0
Twierdzisz, że przeskoczenie tych barierek to zadanie nie do wykonania?


@Pracuje_zdalnie_chyba: Z tego co zrozumiałem gdy się o tym kiedyś dowiedziałem to policji i straży marszałkowskiej chodziło aby było jasne dla każdego gdzie jest granica gdzie może podejść legalnie a gdzie jest wtargnięcie. Obiekt jest generalnie mocno monitorowany więc większość prób takich mazań kończyła się nieudanie i bez pomocy tych barierek. Ale one im ułatwiały robotę w sensie prawnym bo
  • Odpowiedz